Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обґрунтування параметрів перехідної ділянки крутопохилого конвеєра з притискною стрічкою

Обґрунтування параметрів перехідної ділянки крутопохилого конвеєра з притискною стрічкою

Назва:
Обґрунтування параметрів перехідної ділянки крутопохилого конвеєра з притискною стрічкою
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,75 KB
Завантажень:
39
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КАЛАШНІКОВ Олег Юрійович
УДК 621.876.212
Обґрунтування параметрів перехідної ділянки
крутопохилого конвеєра з притискною стрічкою
Спеціальність 05.05.06 – гірничі машини
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі будівельної, теоретичної та прикладної механіки Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Науковий керівник доктор технічних наук, професор Блохін Сергій Євгенович, Національний гірничий університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри будівельної, теоретичної та прикладної механіки (м. Дніпропетровськ).
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Бельмас Іван Васильович, Дніпродзержинський технічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри механічного обладнання харчових підприємств;
кандидат технічних наук, доцент Грудачев Анатолій Якович, Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри гірничозаводського транспорту і логістики.
Провідна установа Інститут геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України, відділ механіки машин і процесів переробки мінеральної сировини (м. Дніпропетровськ).

Захист відбудеться 13 грудня 2006 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.06 при Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ-27, просп. Карла Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Автореферат розісланий 10 листопада 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої
ради, кандидат технічних наук О.В.Анциферов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Конвеєрний транспорт належить до основних видів транспорту на гірничовидобувних підприємствах України завдяки високій продуктивності й економічності. У світовій практиці при відкритому видобутку корисних копалин неухильно зростає використовування крутопохилих конвеєрів (КПК) як із застосуванням стрічок спеціальних конструкцій у ролі тягово-несучого органа, так і конвеєрів з притискною стрічкою.
Аналіз існуючих і запропонованих конструкцій КПК показав, що не дивлячись на відносну складність конструктивної схеми, конвеєр з притискною стрічкою – єдиний тип крутопохилого конвеєра, що забезпечує високу (понад 5000 т/год) продуктивність при кутах підйому більше 30° і велику (понад 500 м) довжину транспортування в одному поставі, оскільки притискна стрічка бере на себе значну частину тягових зусиль (до 30...40%).
Проте, незважаючи на набутий позитивний зарубіжний досвід їх експлуатації в промислових умовах, такі конвеєри тільки починають знаходити застосування на гірничовидобувних підприємствах України, а їх виготовлення утруднено у зв’язку з відсутністю комплексної методики обґрунтування і вибору їх раціональних параметрів. Тому актуальним є питання про створення нових методик розрахунку КПК з притискною стрічкою. Це дозволить проектувати КПК з урахуванням найважливіших чинників, що впливають на їх роботу.
Основною задачею, яку необхідно вирішити при створенні крутопохилих конвеєрів, є розробка параметрів геометрії перехідної кривої від завантажувальної ділянки, зниження зносу стрічок і габаритних розмірів на перехідних ділянках. Існуючі методи розрахунку крутопохилих конвеєрів носять суто емпіричний характер (за умовою міцності стрічки, без урахування фрикційної взаємодії вантажу і стрічки). Це призводить до введення в методику розрахунку експериментальних коефіцієнтів і обмежує сферу використання пропонованих методів.
У даній дисертаційній роботі розрахунок параметрів перехідної ділянки крутопохилого конвеєра заснований на розгляді напруженого стану сипких вантажів з позицій теорії плинності сипкого середовища.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Обґрунтування параметрів перехідної ділянки крутопохилого конвеєра з притискною стрічкою

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок