Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА РЕКУРЕНТНИХ МЕТОДІВ РІШЕННЯ ЗАДАЧ РАДІОЗВ’ЯЗКУ, МОДЕЛЬОВАНИХ ІНТЕГРАЛЬНИМИ РІВНЯННЯМИ

РОЗРОБКА РЕКУРЕНТНИХ МЕТОДІВ РІШЕННЯ ЗАДАЧ РАДІОЗВ’ЯЗКУ, МОДЕЛЬОВАНИХ ІНТЕГРАЛЬНИМИ РІВНЯННЯМИ

Назва:
РОЗРОБКА РЕКУРЕНТНИХ МЕТОДІВ РІШЕННЯ ЗАДАЧ РАДІОЗВ’ЯЗКУ, МОДЕЛЬОВАНИХ ІНТЕГРАЛЬНИМИ РІВНЯННЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,54 KB
Завантажень:
364
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ’ЯЗКУ ІМ. О.С. ПОПОВА
Гладкіх Василь Іванович
УДК 157.159
РОЗРОБКА РЕКУРЕНТНИХ МЕТОДІВ РІШЕННЯ ЗАДАЧ РАДІОЗВ’ЯЗКУ, МОДЕЛЬОВАНИХ ІНТЕГРАЛЬНИМИ РІВНЯННЯМИ
05.12.17 – радіотехнічні та телевізійні системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса-2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова
Державного комітету зв’язку та інформатизації України.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, професор
Черенков Володимир Степанович,
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова
Державного комітету звязку та інформатизації України,
професор кафедри технічної електродинаміки
та систем радіозв’язку
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор
Почерняєв Віталій Миколайович,
Військовий інститут телекомунікацій
і інформатизації НТУУ “КПІ”
– кандидат технічних наук, доцент
Лапін Володимир Панасович,
Український науково-дослідний інститут радіо
та телебачення Державного комітету зв’язку
та інформатизації України, начальник відділу.
Провідна установа – Національний технічний університет радіоелектроніки, Міністерства освіти і науки України, кафедра основ радіотехніки, м. Харків.
Захист відбудеться 24 червня 2004 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.816.01 Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, м. Одеса, вул. Кузнечна 1.
Автореферат розісланий 22 травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.М. Іваницький


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Дослідження багатьох складних явищ і об'єктів шляхом складання і вивчення їхніх математичних описів (моделей) набуває усе більшого розповсюдження, охоплюючи багато напрямків у зв'язку, фізиці, і т.ін. Наприклад, у техніці радіозв'язку багато задач дослідження й оброблення сигналів, перетворення електромагнітних хвиль зводяться до моделей, описуваних інтегральними рівняннями.
Апарат інтегральних рівнянь міцно увійшов у теорію керування (визначення імпульсної функції лінійної системи, задачі оптимальної лінійної фільтрації і т.ін.), теорію надійності (задачі відновлення), теорію дифракції і розповсюдження електромагнітних хвиль, теорію синтезу антен тощо.
Відзначимо, що моделювання процесів, які відбуваються в системах радіозв'язку, й їхніх елементів за допомогою інтегральних рівнянь є порівняно новим напрямком.
Одним із прикладів успішного використання інтегральних рівнянь є багато задач електродинаміки, причому цей підхід в аналізі електричних і магнітних полів одержав популярність як метод інтегральних рівнянь. Ще одним прикладом може служити досить широко розповсюджений так називаний метод граничних інтегральних рівнянь, ефективно застосовуваний для розвязання просторових задач електродинаміки.
Галузь використання інтегральних рівнянь досить велика, вона містить у собі як задачі дослідження полів і середовищ, так і задачі дослідження систем, тобто ті галузі, що раніше традиційно розподілялися між диференційними рівняннями в частинних похідних і звичайних диференційних рівняннях.
Одним з найбільш важливих умов прогресу в галузі розвязання різних дослідницьких, інженерних і проектних задач є освоєння і впровадження в практику чисельних методів рішення інтегральних рівнянь, застосування яких дозволяє одержати ефективний математичний опис багатьох задач, як традиційних, так і нових. Звідси випливає, що розробка чисельних методів рішення інтегральних рівнянь, що використовуються при моделюванні задач радіозв'язку, є актуальною задачею.
У літературі докладно викладені класичні методи чисельного рішення інтегральних рівнянь і відзначається, що ті або інші методи розвязання інтегральних рівнянь “добре” працюють для визначеного кола задач.
Професором Черенковим В.С. запропоновані рекурентні формули вирішення інтегральних рівнянь.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА РЕКУРЕНТНИХ МЕТОДІВ РІШЕННЯ ЗАДАЧ РАДІОЗВ’ЯЗКУ, МОДЕЛЬОВАНИХ ІНТЕГРАЛЬНИМИ РІВНЯННЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок