Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА КОМПЛЕКСНОГО СПОСОБУ ЛІКУВАННЯ ГНІЙНИХ РАН МІСЦЕВИМИ АНТИСЕПТИКАМИ В ПОЄДНАННІ З ЦИПРОФЛОКСАЦИНОМ

РОЗРОБКА КОМПЛЕКСНОГО СПОСОБУ ЛІКУВАННЯ ГНІЙНИХ РАН МІСЦЕВИМИ АНТИСЕПТИКАМИ В ПОЄДНАННІ З ЦИПРОФЛОКСАЦИНОМ

Назва:
РОЗРОБКА КОМПЛЕКСНОГО СПОСОБУ ЛІКУВАННЯ ГНІЙНИХ РАН МІСЦЕВИМИ АНТИСЕПТИКАМИ В ПОЄДНАННІ З ЦИПРОФЛОКСАЦИНОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,00 KB
Завантажень:
423
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені О.О.БОГОМОЛЬЦЯ
КОРЖИК Наталія Петрівна
УДК 616-001.4-002.3-085.28.015.2
РОЗРОБКА КОМПЛЕКСНОГО СПОСОБУ ЛІКУВАННЯ ГНІЙНИХ РАН МІСЦЕВИМИ АНТИСЕПТИКАМИ В ПОЄДНАННІ З ЦИПРОФЛОКСАЦИНОМ
14.01.03. - хірургія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному медичному Університеті імені О.О.Богомольця.
Науковий керівник – доктор медичних наук, заслужений діяч науки і техніки України, професор Макар Петрович Черенько, кафедра хірургії стоматологічного факультету Національного медичного університету.
Офіційні опоненти:
-
доктор медичних наук, член-кореспондент АМН України, професор Братусь Василь Дмитрович, кафедра факультетської хірургії №2 Національного медичного університету.
-
доктор медичних наук, професор Скиба Володимир Вікторович, завідувач кафедри хірургічних хвороб медичного інституту Української академії нетрадиційної медицини.
Провідна установа: Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького МОЗ України, кафедра загальної хірургії.
Захист відбудеться 01.02.2001 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої ради шифр Д.26.003.03 при Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця МОЗ України. Адреса: 01004, м. Київ, б-р Т.Шевченка,17, хірургічний корпус КЛ №18.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного медичного університету за адресою: 01057, м. Київ, вул. Зоологічна 3.
Автореферат розісланий 28.12.2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат медичних наук Я.М.Вітовський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В загальній структурі летальності хворих хірургічних стаціонарів кількість смертельних випадків, безпосередньо пов’язаних з інфекційними ускладненнями, досягає 42–60 % (Б.М.Даценко та співавт., 1994, Петров Р.В., 1984, Boys J.M.,1989, Davis J.H. et al., 1987, Hooton T.M. et al., 1981, May T. et al., 1993).
Застосування антибіотиків в значній мірі змінило симптоми та перебіг гнійно-запальних процесів, але вони не стали менш небезпечними (Б.М.Даценко та співавт., 1985, Б.М.Даценко, 1994, та інші).
Антибіотики поряд зі згубним ефектом на бактеріальну клі-тину також здійснюють негативний вплив на організм хворого, що проявляється як у вигляді прямого вражаючого фактора на ор-гани та системи, так і у вигляді непрямого - сенсибілізації ор-ганізму, розвитку дисбактеріозу та послаблення загальної іму-нологічної резистентності (В.К.Огоновський та співавт., 1992, А.А.Тотолян, 1995, Boys J.M.,1989, Hooton T.M. et al., 1981, Verbist Y, 1988).
Дані факти спонукають до пошуків нових методів організації хірургічної служби, дослідження та лікування гнійних ран з ура-хуванням зниженої імунорезистентності організму.
Найбільш суттєвим та складним у проблемі нових антимікробних препаратів є необхідність поєднання оптимальних фармакокінетичних власти-востей з його низькою токсичністю. Фторхінолони виявилися єдиними сполуками, що у повній мірі відповідають всім цим вимогам, до того ж вони добре сприймаються макроорганізмом при тривалому застосува-нні (Буш В. та співавт., 1993, Падейская Е.Н. та співавт., 1993, 1994, 1995). Ці властивості забезпечили високу активність препаратів при важких формах інфекції різної етіології. Подальше вивчення та застосування фторхінолонів є раціональним у зв’язку з поширенням та стійкістю внутрігоспітальної хірургічної інфекції.
Фторхінолони - велика група антимікробних препаратів з класу хінолонів - інгібіторів ДНК-гірази. Це високоактивні хіміоте-рапевтичні препарати широкого спектра дії з переважно антибак-теріальною направленістю, загальнорезорбтивною активністю та фар-макокінетикою, що забезпечує високий рівень біодоступності, добру проникність в органи та системи.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Робота є фрагментом наукової роботи кафедри хірургії стоматологічного факультету: “Лікування гнійних ран” (номер держреєстрації )
Мета роботи - підвищення ефективності комплексного лікування гнійних ран шляхом створення та застосування нової комбінації лі-карських препаратів з місцевих антисептиків традиційного застосу-вання та препаратів фторхінолонового ряду.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА КОМПЛЕКСНОГО СПОСОБУ ЛІКУВАННЯ ГНІЙНИХ РАН МІСЦЕВИМИ АНТИСЕПТИКАМИ В ПОЄДНАННІ З ЦИПРОФЛОКСАЦИНОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок