Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Застосування барабанно-валкових агрегатів для активації металургійних шлаків

Застосування барабанно-валкових агрегатів для активації металургійних шлаків

Назва:
Застосування барабанно-валкових агрегатів для активації металургійних шлаків
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,96 KB
Завантажень:
199
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки україни
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ
Волков Володимир Іванович
УДК 666.9.022.3 + 691.33
Застосування барабанно-валкових агрегатів
для активації металургійних шлаків
(Спеціальність 05.05.02 – Машини для виробництва
будівельних матеріалів і конструкцій)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури на кафедрі “Механізації будівельних процесів”
Науковий керівник – –Савченко Олександр Григорович
кандидат технічних наук, доцент
кафедри “Механізації будівельних процесів”
Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури
Офіційні опоненти – –Дюженко Михайло Георгійович
д.т.н., професор кафедри “Будівельних матеріалів і технології будівельного виробництва“ Харківської національної академії міського господарства–
Науменко Юрій Васильович
к.т.н., доцент кафедри “Будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання” Українського державного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне)
Провідна установа – Полтавський державний технічний університет ім. Ю. Кондратюка
Захист відбудеться “11” травня 2004 р. о 12 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.04 у Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури за адресою:
61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури
Автореферат розісланий “ 8 ” квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент Крот О.Ю.


загальна характеристика роботи
Вступ.
Один із напрямків розв’язання проблеми ресурсозбереження в Україні є повне використання шлаків вітчизняної металургії, що характерно для розвинутих країн світу (США, Японії, Німеччини). Останнім часом зменшився об’єм використання шлаків, насамперед, доменних гранульованих із високою гідравлічною активністю, через зменшення його споживання цементною промисловістю. У зв’язку з цим зросла привабливість застосування таких шлаків замість природної сировини у виробництві будівельних матеріалів, у тому числі дрібноштучних стінових блоків та цегли. Серед них заслуговує уваги бесцементна цегла (БЦ), виробництво якої стандартом ДСТУ Б В.2.7–36–95 передбачено із зволожених шлаків після механічної активації. По сумі показників якості вона не поступається традиційним шлакоцементній та силікатній, але не потребує витрат в’яжучих. Виробництво БЦ доцільно розгортати на простих й недорогих мінікомплексах, максимально наближених до споживачів цегли або виробників шлаку.
Актуальність теми. Використання БЦ стримується відсутністю ефективного обладнання для активації шлаку. Швидкохідні змішувачі не здатні забезпечити потрібний рівень силової дії на частки шлаку для розкриття потенціалу його гідравлічної активності. Бігуни, що широко використовувались для активації шлаків у 30-60 роках минулого сторіччя, мають великі габарити й металоємність та потребують потужного вантажопідйомного обладнання для обслуговування, що обмежує можливість використання бігунів у складі мінікомплексів.
Останнім часом увагу вітчизняних і зарубіжних дослідників привертають агрегати барабанно-валкового типу, які, звичайно, застосовуються для подрібнення та помелу, забезпечуючи багатократну взаємодію робочих органів із матеріалом при керованій силі притискання валка. Ці особливості стали підставою використання такого агрегату для розв’язання актуальної задачі здійснення механічної активації зволожених металургійних шлаків у складі комплексів по виробництву БЦ.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконана у складі НДР МОН України № 0100U000219 розділ 2 – “Дослідження процесу механічної активації шлаків і розробка комплекту обладнання по виробництву шлакової цегли” 2000–2002 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Застосування барабанно-валкових агрегатів для активації металургійних шлаків

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок