Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕНЕРГО- І РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ У ПРОЦЕСАХ ЛОКАЛІЗАЦІЇ ТЕПЛоти B ПРОМИСЛОВИХ ОБ'ЄКТАХ

ЕНЕРГО- І РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ У ПРОЦЕСАХ ЛОКАЛІЗАЦІЇ ТЕПЛоти B ПРОМИСЛОВИХ ОБ'ЄКТАХ

Назва:
ЕНЕРГО- І РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ У ПРОЦЕСАХ ЛОКАЛІЗАЦІЇ ТЕПЛоти B ПРОМИСЛОВИХ ОБ'ЄКТАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,25 KB
Завантажень:
70
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 
ЛУЖАНСЬКА Ганна Вікторівна
УДК 658.26
 
ЕНЕРГО- І РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ У ПРОЦЕСАХ ЛОКАЛІЗАЦІЇ
ТЕПЛоти B ПРОМИСЛОВИХ ОБ'ЄКТАХ
 
Спеціальність 05.14.06 – Технічна теплофізика та
промислова теплоенергетика
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук

Одеса – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Опалення, вентиляція та охорони
повітряного басейну” Одеській державній академії будівництва та
архітектури міністерства освіти і науки України
Науковий керівник | кандидат технічних наук, доцент
Ісаєв Володимир Федорович,
Одеська державна академія будівництва та архітектури, доцент кафедри кондиціювання повітря і механіки рідини
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Денисова Алла Євсіївна,
Одеський національний політехнічний
університет, професор кафедри теплових електричних станцій та енергозберігаючих технологій
кандидат технічних наук,
Новоківський Евген Валерійович,
Національний технічний університет
України “КПІ”, доцент кафедри
відновлювальних джерел енергії
Захист відбудеться “16” жовтня 2007 р. о 14.00. годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.052.04 у Одеському національному політехнічному університеті за адресою:
65044, м. Одеса, проспект Шевченка, 1, ауд. 400.
З дисертацією можна ознайомитись у науковий бібліотеці Одеського національного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 65044, м. Одеса, проспект Шевченка, 1, тел. 288-205.
Автореферат розісланий “14” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М.Зайцев
д.т.н., професор


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Частка споживання газу в промисловому комплексі України неухильно зростає. 50% енергетичних потреб вирішується за рахунок спалювання природного газу. У світлі енергетичної кризи актуальним є питання щодо ефективного енергоспоживання, розробки та впровадження енергозберігаючих технологій. Одним із рішень зазначеної проблеми, яка стосується теплолокалізуючих пристроїв, є раціональне використання аеродинамічних та теплових параметрів потоків повітря, що дозволяє шляхом керування результуючого поля швидкості при їх взаємодії, досягти енергозберігаючого ефекту при експлуатації систем промислового теплозабезпечення. Використання в теплоенергетиці плоских неізотермічних повітряних потоків вимагає забезпечення стійкості створених структур, особливо, при взаємодії потоків. Однак, створення раціональної повітряно-теплової завіси ускладнюється впливом зовнішніх і внутрішніх факторів. При цьому питання особливостей взаємодії плоских горизонтальних неізотермічних струменів, що витікають з повітрянорозподільного отвору теплової завіси паралельно один одному, недостатньо вивчені, а методика розрахунку запропонованих теплолокалізуючих пристроїв, які відрізняються енергозберігаючим ефектом, з можливістю урахування сумарного поля швидкостей при взаємодії потоків, відсутня.
Дослідження, що спрямовані на удосконалення і розвиток теорії взаємодії плоских горизонтальних рівнобіжних неізотермічних потоків, теоретичне і практичне рішення проблеми керування аеродинамічними та тепловими характеристиками взаємодії повітряних мас при витіканні з насадку повітряно-теплової завіси є актуальними, бо призводять до економії енергії.
Зв'язок роботи з науковими програмами, темами, планами. Напрямок роботи відповідає Закону України “Про пріоритетні напрямки розвитку науки і техніки” за напрямками ”Новітні технології та ресурсозберігаючі технології в енергетиці, промисловості та агропромисловому комплексі”, ”Збереження навколишнього середовища (довкілля) та сталий розвиток”, плану ДКНТ України, розділ 04.12 “Економічні та технологічні засади енерго- та ресурсозбереження; стратегія розвитку енергетики”, основним задачам державної програми “Енергозбереження”, програм “TASIS” Енергетичного центру ЄС у м. Києві.
Мета і задачі дослідження — підвищення ефективності роботи теплолокалізуючих пристроїв за рахунок раціонального використання закономірностей аеродинамічних та теплових параметрів плоских повітряних потоків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ЕНЕРГО- І РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ У ПРОЦЕСАХ ЛОКАЛІЗАЦІЇ ТЕПЛоти B ПРОМИСЛОВИХ ОБ'ЄКТАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок