Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ ВИСОКОШВИДКІСНИХ ЗАТИСКНИХ ПАТРОНІВ ТОКАРНИХ ВЕРСТАТІВ

СИНТЕЗ ВИСОКОШВИДКІСНИХ ЗАТИСКНИХ ПАТРОНІВ ТОКАРНИХ ВЕРСТАТІВ

Назва:
СИНТЕЗ ВИСОКОШВИДКІСНИХ ЗАТИСКНИХ ПАТРОНІВ ТОКАРНИХ ВЕРСТАТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,26 KB
Завантажень:
58
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ФАРУК ВАХІД ЕЛЬ – ДАХАБІ
УДК 62-229.32
СИНТЕЗ ВИСОКОШВИДКІСНИХ ЗАТИСКНИХ ПАТРОНІВ
ТОКАРНИХ ВЕРСТАТІВ
Спеціальність 05.03.01 - “Процеси механічної обробки,
верстати та інструменти”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут ” на кафедрі конструювання верстатів та машин Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор, Кузнєцов Юрій Миколайович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, професор кафедри “Конструювання верстатів та машин”,м. Київ
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Павленко Іван Іванович, Кіровоградський державний технічний університет,
завідувач кафедри “Технологія машинобудування ”,м. Кіровоград
кандидат технічних наук, доцент Редько Ростислав Григорович, Луцький державний технічний університет,
завідувач кафедри “Комп'ютерне проектування верстатів та технологій машинобудування ”, м. Луцьк
Провідна установа:
Донбаська державна машинобудівна академія, кафедра "Металорізальні верстати та інструменти", Міністерства освіти і науки України, м. Краматорськ
Захист відбудеться 19 червня 2006р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.002.11 в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, навчальний корпус №1, аудиторія 214.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: м.Київ, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий 13 травня 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Майборода В.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. В умовах серійного і дрібносерійного виробництва однією з важливих народногосподарських задач є технічне і технологічне переозброєння машинобудування, подальше розширення технологічних можливостей, підвищення продуктивності, точності, надійності і довговічності верстатів. Це можливе за рахунок удосконалення вузлів, механізмів і технологічного оснащення верстатів, зокрема токарних.
Сучасні ріжучі інструменти, що оснащені пластинками з твердих сплавів і надтвердих матеріалів, а також алмазні інструменти дозволяють вести обробку на високих швидкостях. Тому для підвищення продуктивності обробки сучасні токарні верстати з ЧПК повинні забезпечити високі частоти обертання шпинделя (до 15-20тис. хв-1). Між тим з підвищенням частоти обертання шпинделя верстата підсилюється дія на кулачки затискного патрона відцентрових сил, які знижують силу затиску приблизно в квадратичній залежності, обмежуючи режими різання, що знижує продуктивність верстатів, обмежує можливість максимального використання їх швидкостей і потужності, підвищує аварійність роботи за рахунок значного збільшення напруг швидкообертаючих деталей і, зокрема, корпусів патронів.
Це потребує нових теоретичних і експериментальних досліджень при створенні принципово нових конструкцій затискних патронів, які здібні працювати і зберігати силу затиску при високих частотах обертання.
Тому створення прогресивного високошвидкісного затискного оснащення, в тому числі високошвидкісних затискних патронів (ВШЗП) і розробка методів їх проектування визначають актуальність даної дисертаційної роботи.
Зв’язок робот з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась у відповідності до тематичного плану науково-дослідницьких робіт Міністерства освіти і науки України і є частиною досліджень за держбюджетною темою “Цільові механізми і оснащення верстатів нового покоління для надшвидкісної і прецизійної обробки” (№ державної реєстрації 0106U002645), госпдоговірною темою з ВАТ “Шліфверст”, м. Лубни (№ державної реєстрації 0101U006066).
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є підвищення швидкісних показників токарних верстатів з ЧПК за рахунок створення затискних патронів з компенсацією відцентрових сил, що працюють на високих частотах обертання, і розробки методів їх розрахунку і проектування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СИНТЕЗ ВИСОКОШВИДКІСНИХ ЗАТИСКНИХ ПАТРОНІВ ТОКАРНИХ ВЕРСТАТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок