Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ІНТЕНСИВНОГО НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ КУРСАНТІВ-ПРИКОРДОННИКІВ (на матеріалі англійської мови)

ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ІНТЕНСИВНОГО НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ КУРСАНТІВ-ПРИКОРДОННИКІВ (на матеріалі англійської мови)

Назва:
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ІНТЕНСИВНОГО НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ КУРСАНТІВ-ПРИКОРДОННИКІВ (на матеріалі англійської мови)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,67 KB
Завантажень:
148
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національна Академія Прикордонних військ України
імені Богдана Хмельницького
ВАКОЛЮК Тетяна Володимирівна
УДК 811.111:355:37.016
 
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ІНТЕНСИВНОГО НАВЧАННЯ
ІНОЗЕМНОЇ МОВИ КУРСАНТІВ-ПРИКОРДОННИКІВ
(на матеріалі англійської мови)
Спеціальність 13.00.04.
Теорія і методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Хмельницький – 2003


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національній академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького, Державний комітет у справах охорони державного кордону України.
Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент
Гапонова Валентина Миколаївна,
Національна академія Прикордонних військ України імені Б. Хмельницького,
завідувач кафедри англійської мови.
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор Романишина Людмила Михайлівна, Тернопільська державна медична академія імені Івана Горбачевського, кафедра неорганічної і органічної хімії, завідувач кафедри;
 
кандидат філологічних наук, доцент Святчик Катерина Валентинівна, Технологічний університет Поділля, кафедра іноземної філології, завідувач кафедри.
Провідна установа:
Київський Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “10” жовтня 2003 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.02 Національної академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького за адресою: 29003, м. Хмельницький - 3, вул. Шевченка, 46, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького (29003, м. Хмельницький - 3, вул. Шевченка, 46).
Автореферат розіслано “ 18 ” серпня 2003 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат педагогічних наук,
доцент Галімов А.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні умови, в яких здійснюється розбудова Прикордонних військ України створюють об’єктивні завдання для реформування системи навчання. Аналіз військово-педагогічної теорії та практики показує, що в комплексі проблем формування особистості курсанта вищого військового навчального закладу (ВВНЗ) суттєва роль належить проблемі навчання іноземної мови.
Знання іноземної мови є важливою складовою при освоєнні будь-якої спеціальності. В умовах боротьби з міжнародним тероризмом та нелегальною міграцією, підвищення загальних вимог до рівня професійної підготовки офіцерів-прикордонників, вільне володіння іноземною мовою під час виконання оперативно-службових завдань на кордоні України є складовою професійних якостей випускників Національної академії Прикордонних військ України ім. Б. Хмельницького (НАПВУ ім. Б. Хмельницького).
Проблема результативності засвоєння іноземної мови особливо гостро проявляється на початковому етапі навчання, виявляються протиріччя між рівнем володіння іноземною мовою та базовим рівнем і вимогами, що висуваються програмою вищих військових навчальних закладів. Навчальні групи у НАПВУ ім. Б. Хмельницького складаються з випускників різних шкіл, з різним рівнем мовної підготовки. На підставі вимірів рівня знань на першому курсі в 1999–2002 роках було виявлено багато недоліків у мовній підготовці курсантів, що вступили до академії для навчання за напрямом “Право” та “Інженерна механіка”.
Розширення цілей навчання на початковому етапі вивчення іноземної мови в умовах ВВНЗ вимагає активізації мовленнєвих вмінь курсантів. Саме на початковому етапі навчання закладаються основи про-фесійних знань, формуються навички організації інтенсивного навчання іноземної мови курсантів. Безперечно, від рівня розвитку навичок інтенсивного навчання іноземної мови курсантів залежить якість їх навчальної та наукової роботи на старших курсах та кінцевий результат навчання в академії.
Аналіз психолого-педагогічних досліджень показав, що інтенсивне навчання іноземної мови студентів в умовах вищих навчальних закладів є достатньо розробленою педагогічною проблемою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ІНТЕНСИВНОГО НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ КУРСАНТІВ-ПРИКОРДОННИКІВ (на матеріалі англійської мови)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок