Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ США В ЛОКАЛЬНИХ ВІЙНАХ І ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТАХ 1950–2000 рр. (історичний аспект)

ІНФОРМАЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ США В ЛОКАЛЬНИХ ВІЙНАХ І ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТАХ 1950–2000 рр. (історичний аспект)

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ США В ЛОКАЛЬНИХ ВІЙНАХ І ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТАХ 1950–2000 рр. (історичний аспект)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,26 KB
Завантажень:
319
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ОБОРОНИ УКРАЇНИ
ВИЛКО Володимир Миколайович
УДК: 355.48(73)”ХХ”:1599
ІНФОРМАЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ США В ЛОКАЛЬНИХ ВІЙНАХ І ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТАХ 1950–2000 рр. (історичний аспект)
20.02.22 – військова історія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Київ - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) Національної академії оборони України.
Науковий керівник: - кандидат історичних наук, доцент
Безбах Віктор Григорович, Національна академія оборони
України, начальник кафедри морально-психологічного
забезпечення діяльності військ (сил).
Офіційні опоненти: - доктор історичних наук, професор
Голуб Володимир Йосипович, Національна академія
оборони України, професор кафедри історії;
- кандидат історичних наук, доцент
Павленко Олександр Павлович, Київський юридичний інститут МВС України, доцент кафедри філософських і соціальних наук.
Провідна установа – Національна академія Служби безпеки України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 20 ” квітня 2005 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.709.04 при Національній академії оборони України (03049, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 28; тел. 254-40-88, 248-10-79
(21-303)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії оборони України (03049,
м. Київ, Повітрофлотський проспект, 28).
Автореферат розісланий “ 17 ” березня 2005 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат історичних наук, доцент Корнієнко В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Хід та наслідки локальних війн і збройних конфліктів другої половини ХХ ст. продемонстрували суттєве зростання ролі їх інформаційно-психологічного забезпечення (ІПЗ). Застосування військових контингентів США свідчить про якісно новий рівень розвитку теорії і практики ведення інформаційного протиборства. З огляду на проголошення Україною політичного вибору щодо інтеграції в Євроатлантичні структури, у тому числі й у НАТО, розширення участі Збройних Сил України в миротворчих операціях, посилення боротьби з міжнародним тероризмом, гостра необхідність організації ефективної протидії негативному інформаційно-психологічному впливу (ІПВ) потребують вдосконалення вітчизняної системи морально-психологічного забезпечення (МПЗ) та узгодження її з системами морально-психологічного впливу (МПВ) провідних країн світу. Саме тому вивчення та осмислення досвіду ІПЗ ЗС США в локальних війнах і збройних конфліктах у другій половині ХХ ст. набуває особливого значення на сучасному етапі реформування та розвитку ЗС України. Все це і зумовило вибір теми дисертаційного дослідження.
Отже, сутність наукового завдання дослідження полягає у всебічному вивченні досвіду ІПЗ ЗС США в сучасних локальних війнах та обґрунтуванні можливості його використання для вдосконалення системи МПЗ у ЗС України.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності до планів наукової і науково-технічної діяльності Генерального штабу ЗС України, Національної академії оборони України (НАОУ) в рамках НДР: “Розробка класифікатора видів діяльності органів військового управління” шифр “Кобза” №010U000220; “Розробка та обґрунтування основ розвитку та застосування Об’єднаних сил швидкого реагування у збройних конфліктах, локальних та регіональних війнах”, шифр “Кібець-К” №010U000218; “Розвиток концептуальних теоретичних засад інформаційної боротьби з метою вирішення завдань воєнної безпеки держави”, шифр “Інфо-01”; “Методика військово-патріотичного виховання особового складу ЗС України в період переходу до комплектування військовослужбовцями за контрактом”, шифр “Патріот” №010U000226, в яких автор готував проміжні та підсумкові звіти.
Мета і завдання дослідження. На основі наукового аналізу наявних матеріалів, вивчення діючих нормативно-правових документів та статистичних даних стосовно еволюції теорії та практики ІПЗ ЗС США в локальних війнах і збройних конфліктах другої половини ХХ ст.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ США В ЛОКАЛЬНИХ ВІЙНАХ І ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТАХ 1950–2000 рр. (історичний аспект)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок