Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА МЕХАНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ БЕТОНУ ТА РОБОТУ ЗГИНАЛЬНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ

ВПЛИВ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА МЕХАНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ БЕТОНУ ТА РОБОТУ ЗГИНАЛЬНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ

Назва:
ВПЛИВ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА МЕХАНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ БЕТОНУ ТА РОБОТУ ЗГИНАЛЬНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,23 KB
Завантажень:
202
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
КУХНЮК ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 624.012
ВПЛИВ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА МЕХАНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ БЕТОНУ ТА РОБОТУ ЗГИНАЛЬНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ЛЬВІВ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Рівненському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор БАБИЧ Євгеній Михайлович, Рівненський державний технічний університет,
завідувач кафедри інженерних конструкцій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор БАРАШИКОВ Арнольд Якович, Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій;
кандидат технічних наук, доцент БАРАБАШ Василь Михайлович, Львівський державний аграрний університет, доцент кафедри будівельних конструкцій.
Провідна установа :
Харківська державна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України (м. Харків), кафедра будівельних конструкцій.
Захист відбудеться “_22_“ _червня 2001р. о 1000 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К35.052.11 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою:
79646, м. Львів, вул.С.Бандери,12, головний корпус, ауд. 226
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету
“Львівська політехніка” за адресою:
79646, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “_21_” _Травня_ 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат архітектури, доцент М.В.Бевз


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Раціональне проектування залізобетонних конструкцій постійно викликає необхідність вдосконалення існуючих методів та прийомів розрахунку, що забезпечують достатню відповідність реальній роботі конструкцій. Проведені в останні роки теоретичні та експериментальні дослідження, накопичений досвід проектування конструкцій дає можливість вирішувати нові задачі теорії залізобетону. Це торкається, в першу чергу, врахування реальних механічних властивостей матеріалів, а також вивчення деформацій і деструктивних процесів, які мають місце в залізобетонних конструкціях, що зазнають різноманітних впливів.
Однією з різновидностей силових діянь на залізобетонні конструкції є малоциклові повторні навантаження, які можуть виникати в процесі експлуатації практично всіх конструкцій. Аналіз характеру зовнішніх діянь дозволяє віднеcти до малоциклових такі навантаження як вітрові, cнігові, навантаження, що викликаютьcя землетруcом, від ваги людей, меблів, cкладованих матеріалів тощо.
Тому в останні роки зростаюча увага науково-дослідницьких установ та навчальних закладів приділяється поведінці будівельних матеріалів, елементів і конструкцій, що піддаються дії малоциклових навантажень. Але й до сьогоднішнього дня досконало не вивчено вплив малоциклових навантажень на зміну фізико – механічних характеристик бетону, арматури, на роботу елементів конструкцій, а методика розрахунку залізобетонних елементів з урахуванням передісторії малоциклового навантаження не розроблена.
Зв’язок роботи з науковими програмами. В дисертаційній роботі вирішені окремі задачі, які включались в плани кафедри інженерних конструкцій РДТУ по комплексній темі “Дослідження роботи будівельних конструкцій та удосконалення методів їх розрахунків“, а також в тематику робіт, затверджених Міністерством освіти і науки України, а саме: “Дослідження роботи бетонів і залізобетонних елементів та розробка рекомендацій по розрахунку залізобетонних елементів при малоцикловому навантаженні” (UA 01012661 Р); “Розробка теоретичних основ розрахунку бетонних і залізобетонних конструкцій на малоциклові впливи” (РК 0198U 002424).
Мета й задачі досліджень. В дисертаційній роботі ставиться за мету встановити вплив малоциклових навантажень на механічні характеристики бетону і роботу згинальних залізобетонних елементів, розробити методику їх розрахунку з урахуванням встановлених впливів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ВПЛИВ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА МЕХАНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ БЕТОНУ ТА РОБОТУ ЗГИНАЛЬНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок