Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ШВИДКОДІЮЧІ СИНТЕЗАТОРИ СЕКВЕНТНОСТІ НА ОСНОВІ ФАЗОЧАСТОТНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ

ШВИДКОДІЮЧІ СИНТЕЗАТОРИ СЕКВЕНТНОСТІ НА ОСНОВІ ФАЗОЧАСТОТНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ

Назва:
ШВИДКОДІЮЧІ СИНТЕЗАТОРИ СЕКВЕНТНОСТІ НА ОСНОВІ ФАЗОЧАСТОТНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,09 KB
Завантажень:
364
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Полікаровських Олексій Ілліч
УДК 621.372.632
ШВИДКОДІЮЧІ СИНТЕЗАТОРИ СЕКВЕНТНОСТІ НА ОСНОВІ ФАЗОЧАСТОТНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ
Спеціальність: 05.11.08 - Радіовимірювальні прилади
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Хмельницькому національному університеті,
Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: | к.т.н., професор
Троцишин Іван Васильович,
Хмельницький національний університет,
завідувач кафедри проектування та конструювання радіоелектронних засобів
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Кичак Василь Мартинович,
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри телекомунікаційних систем та телебачення
кандидат технічних наук, доцент
Афонін Ігор Леонідович,
Севастопольський національний технічний університет,
доцент кафедри радіотехніки
Провідна установа: | Інститут електродинаміки НАН України,
відділ вимірювання електричних та магнітних величин,
м. Київ
Захист відбудеться “25 ” __03___ 2006 р. о “ _1200___” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 05.052.02 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, ГУК.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, ГУК.
Автореферат розісланий “15 ” ____02____ 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Павлов С.В.


Загальна характеристика дисертаційної роботи
Актуальність теми. Теорія і техніка формування складних сигналів активно розвивається у зв’язку з широким застосуванням мобільних засобів зв’язку, систем прецизійних радіотехнічних вимірювань, радіонавігації та радіолокації. Пристрої формування коливань з високими вимогами до точності формування частоти отримали широке розповсюдження в різноманітних засобах радіотехнічної та побутової апаратури, завдяки тому, що вимірювання частоти коливання може здійснюватись з найбільш високою точністю з поміж інших видів фізичних вимірювань, а широко доступні джерела опорних коливань мають надзвичайно малі відносні нестабільності частоти.
Проблемами синтезу секвентностей (частот) займалися Манасєвич В., Шахгільдян В.В., Шапіро Д.Н., Хармут Х.Ф., Балабонов О.А., Бєлов Л.А., Рижков А.В., Троцишин І.В. Проте питання розробки прямих цифрових синтезаторів секвентності у цих роботах розглянуто недостатньо докладно. Це пов’язано насамперед із тим, що технологія прямого цифрового синтезу (DDS) набуває широкого поширення лише віднедавна, що викликано новими науковими і технологічними рішеннями.
Технологічні досягнення мікромініатюризації і цифрової техніки привели до появи нових структур цифрових синтезаторів сигналів, які дозволили забезпечити прецизійну стабільність частоти повторення для сигналів різноманітної негармонійної форми. Цифрові синтезатори сигналів виконуються на базі інтегральних схем з високим ступенем інтеграції, тому особливе значення набувають питання вибору структури таких пристроїв. Вибір оптимальної структури синтезаторів частот є складним багатопараметричним завданням, під час якого необхідно узгодити велику кількість параметрів: розрізнювальна здатність, діапазон синтезованих коливань, швидкодія переналаштування, кількість елементів на кристалі і т.п.
Зв’язок роботи із науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася на кафедрі проектування та конструювання радіоелектронних засобів Хмельницького національного університету як продовження держбюджетної теми 1Б-95 “Дослідження та розробка нових ортогональних базисів сигналів та їх застосування для передачі інформації та радіовимірювань”, 2Б-2005 “Теорія фазочастотних вимірювань та перетворень радіосигналів та напрями її застосування”, номер держреєстрації НДР №0105U000722. І відповідає пріоритетним напрямкам розвитку науки та техніки України - 2.3 „Електроніка і радіотехніка”.
Мета і задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ШВИДКОДІЮЧІ СИНТЕЗАТОРИ СЕКВЕНТНОСТІ НА ОСНОВІ ФАЗОЧАСТОТНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок