Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Протидія незаконній міграції населення країн Азії в Європу через територію України (організаційно-правовий аспект)

Протидія незаконній міграції населення країн Азії в Європу через територію України (організаційно-правовий аспект)

Назва:
Протидія незаконній міграції населення країн Азії в Європу через територію України (організаційно-правовий аспект)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,31 KB
Завантажень:
188
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
В первые годы 21 века Украина пытается найти свое место в современном ми
ре


НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
ВАСИЛЕНКО ІГОР КОСТЯНТИНОВИЧ
УДК.351.756:314.74
Протидія незаконній міграції населення країн Азії
в Європу через територію України
(організаційно-правовий аспект)
Спеціальність 12.00.07 - теорія управління; адміністративне
право і процес; фінансове право; інформаційне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Ірпінь-2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана
Науковий керівник:
Офіційні опоненти:
Провідна установа: | на кафедрі адміністративного права і адміністративної діяльності ОВС Донецького юридичного інституту Луганського державного університету внутрішніх справ
доктор юридичних наук, професор
Шкарупа Віктор Костянтинович –
Національна академія державної податкової служби України, начальник кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності
доктор юридичних наук, доцент
Пєтков Сергій Валерійович – Запорізький юридичний інститут Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, заступник начальника з наукової роботи
кандидат юридичних наук, доцент
Курило Володимир Іванович –
Національний аграрний університет МОН України, декан юридичного факультету
Київський національний університет внутрішніх справ МВС України (м. Київ) | Захист відбудеться 19.05.2006 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 27.855.02 Національній академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Садова, 53.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 31.
Автореферат розісланий 18 квітня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради М.В. Коваль


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. У зв'язку з набуттям Україною незалежності перед нашою державою постало абсолютно нове завдання – регулювання міграційних процесів. Про створення більш-менш цілісного механізму правового регулювання та організаційних форм діяльності держави з управління міграційними процесами можна говорити починаючи з 2002 р.
Водночас, недосконалість організаційно-правових форм та методів державного регулювання міграційними процесами уможливлює незаконне й неконтрольоване переміщення мігрантів через територію України. Крім того, особлива небезпека для України незаконної міграції полягає в тому, що основну більшість незаконних мігрантів становлять вихідці з азіатських країн, котрі прагнуть потрапити до Європи. Специфічні особливості згаданого контингенту перешкоджають їх інтеграції у європейське суспільство й створюють загрозу для країн призначення або транзиту, до яких належить і Україна.
Події 11 вересня 2001 р. у Нью-Йорку, 11 березня 2004 р. у Мадриді, 7 липня 2005 р. у Лондоні та жовтні-листопаді 2005 р. у Парижі показали, наскільки небезпечно недооцінювати ту загрозу, яку становить незаконна міграція з азіатських, насамперед ісламських країн. Ісламські екстремісти почали справжню „священну війну” проти країн європейської цивілізації. Як виявилося, головною ударною силою в цій війні служать мігранти з ісламських країн Близького та Середнього Сходу. Наша країна належить до європейської цивілізації й прагне вступити до НАТО та Євросоюзу, а це означає, що Україна також може опинитися ціллю для екстремістів.
Ця проблема є досить актуальною. Окремі її аспекти вже були предметом наукових студій вітчизняних і зарубіжних учених (В. Андрієнко, О. Бандурка, О.Брайчевська, С. Бритченко, О. Кузьменко, О.Малиновська, А.Мацько, В.Новік, В.Олефір, О.Піскун, Н.Побєда, О.Позняк, І.Прибиткова, Ю. Римаренко, В.Суботенко, Ю.Тодика, С.Чехович, Ю.Шемшученко, М.Шульга, О. Хомра та ін.).
Однак на сьогодні не існує навіть єдиного розуміння визначення „незаконна міграція” серед науковців та практичних працівників правоохоронних структур як в Україні, так і на міжнародному рівні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Протидія незаконній міграції населення країн Азії в Європу через територію України (організаційно-правовий аспект)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок