Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ВІБРОАКУСТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК МАШИН ОЧИСТКИ КОРЕНЕБУЛЬБОПЛОДІВ ПЕРІОДИЧНОЇ ДІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧУВАННЯ

ФОРМУВАННЯ ВІБРОАКУСТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК МАШИН ОЧИСТКИ КОРЕНЕБУЛЬБОПЛОДІВ ПЕРІОДИЧНОЇ ДІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧУВАННЯ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ВІБРОАКУСТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК МАШИН ОЧИСТКИ КОРЕНЕБУЛЬБОПЛОДІВ ПЕРІОДИЧНОЇ ДІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,02 KB
Завантажень:
396
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ
І ТОРГІВЛІ ІМЕНІ МИХАЙЛА ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
ЖИДКОВ ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
УДК 641.512.06
ФОРМУВАННЯ ВІБРОАКУСТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК МАШИН ОЧИСТКИ КОРЕНЕБУЛЬБОПЛОДІВ ПЕРІОДИЧНОЇ ДІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧУВАННЯ
Спеціальність 05.18.12 – процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Заплетніков Ігор Миколайович,
Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, завідувач кафедри обладнання харчових виробництв
Офіційні опоненти:
Пушанко М.М., доктор техн. наук, професор, професор кафедри технологічного обладнання харчових виробництв (Національний університет харчових технологій)
Богомолов О.В., доктор техн. наук, професор, завідувач кафедри обладнання і процесів переробних і харчових виробництв (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка)
Захист відбудеться 26 жовтня 2007 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.055.02 Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою: Театральний, 28, Донецьк, 83055, Україна (3-й учбовий корпус).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою: б.Шевченко, 30, Донецьк, 83017, Україна.
Автореферат розісланий 26 вересня 2007р.
 
Вчений секретар
спеціалізованої ради
к.т.н., доцент Антропова Л.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з несприятливих екологічних факторів є шумове забруднення робочих місць виробничих цехів. Шумове забруднення робочих місць виникає від роботи різноманітного обладнання. На підприємствах харчування джерелом шуму і вібрації є технологічне обладнання, серед якого, як показали дослідження, найбільш високий рівень шума випромінює очисне обладнання. Про рівень вібрації цього обладнання відомості в технічній літературі відсутні.
Віброакустичні характеристики (ВАХ) технологічного обладнання є комплексним показником якості конструкції та виготовлення, ступеню безпеки і санітарно-гігієнічних умов застосування. Вони впливають на розміщення обладнання у виробничих цехах та конкурентноздатність його на зовнішньому ринку. Ці характеристики використовуються при проектуванні обладнання, контролюються при прийомо-здатних іспитах заводами-виготівниками, при стандартизації і сертифікації продукції.
Технічній віброакустиці присвячені праці учених Г.Л. Осипова, Л.Ф.Лагунова, Е.Я.Юдина, Е.Скучика, В.Н.Мякшина, Б.А.Селиверстова, И.Е.Цукерникова, І.М. Заплетнікова, І.М. Лебедєва, С.А. Соколова, Д.О. Єрьоменко та ін.
ВАХ машин повинні забезпечувати допустимі рівні шума і вібрації у виробничих приміщеннях, регламентуємих галузевими, державними і міждержавними стандартами.
В період з 90-х років і до теперішнього часу на нових підприємствах харчування України з’явилося багато обладнання виробництва зарубіжних фірм. Це обладнання володіє високим технічним рівнем і вартістю. ВАХ цього обладнання, як показали проведені в ДонДУЕТ дослідження, мають в середньому на 5-12 дБА більш низькі значення при роботі без продукта, ніж ті, що випускаються у країнах СНД, але при роботі з продуктом ВАХ імпортного обладнання наближується до вітчизняного.
Тому задача поліпшення ВАХ технологічного обладнання підприємств харчування, що використовується для очистки коренебульбоплодів, актуальна у теперешній час та в перспективі.
На підприємствах харчування застосовують машини очистки корнебульбоплодів (МОК) періодичної дії, в основному, продуктивністю 150-350 кг/год. Найбільше розповсюдження отримали машини МОК періодичної дії, яким і присвячена дана дисертація.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ВІБРОАКУСТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК МАШИН ОЧИСТКИ КОРЕНЕБУЛЬБОПЛОДІВ ПЕРІОДИЧНОЇ ДІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок