Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ РИЗИКУ В ЕКОНОМІЦІ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВІ НА БАЗІ ТЕОРЕТИКО-ІГРОВОГО ПІДХОДУ

МОДЕЛЮВАННЯ РИЗИКУ В ЕКОНОМІЦІ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВІ НА БАЗІ ТЕОРЕТИКО-ІГРОВОГО ПІДХОДУ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ РИЗИКУ В ЕКОНОМІЦІ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВІ НА БАЗІ ТЕОРЕТИКО-ІГРОВОГО ПІДХОДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,95 KB
Завантажень:
101
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Сігал Анатолій Вікторович
УДК 330.45
МОДЕЛЮВАННЯ РИЗИКУ
В ЕКОНОМІЦІ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВІ
НА БАЗІ
ТЕОРЕТИКО-ІГРОВОГО ПІДХОДУ
08.03.02 — економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ — 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіко-математичних методів Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Вітлінський Вальдемар Володимирович, Київський національний економічний університет, професор кафедри економіко-математичних методів.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Ковальчук Костянтин Федорович, Національна металургійна академія України (м. Дніпропетровськ), професор кафедри економічної інформатики; кандидат економічних наук, доцент Краснікова Лариса Іванівна, Національний університет "Києво-Могилянська академія", доцент кафедри економічної теорії.
Провідна установа: Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту та маркетингу, м. Сімферополь.
Захист відбудеться " 21" вересня 2001 року о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 при Київському національному економічному університеті за адресою:
03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 214.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету, 03680, м Київ, пр. Перемоги, 54/1. Автореферат розісланий "10" серпня 2001 р.
В. о. вченого секретаря спеціалізованої
вченої ради, доктор економічних наук,
професор Моторин Р.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вивчення та урахування невизначеності, конфліктності й породжуваного ними ризику стало однією з магістральних ліній розвитку економічної теорії. В умовах нинішнього перехідного періоду економіки України, який характеризується нестабільністю середовища, нестачею або взагалі відсутністю числової інформації, конфліктністю економічної ситуації та багатокритеріальністю, управлінці та економісти змушені постійно вдосконалювати стратегію та тактику своєї діяльності.
Технологічна революція, посилення конкурентної боротьби та дерегулювання народногосподарських і банківських структур в Україні вимагають відповідних знань, стратегій, технологій, наявності певних якостей у бізнесменів (менеджерів). З урахуванням нових теоретичних підходів і нагальних потреб економічної практики, важливою є розбудова та застосування досконалих та адекватних реальній ситуації економіко-математичних методів та моделей у процесі аналізу, оцінювання ступеню економічного ризику, моделювання, оптимального управління ним і підтримки прийняття рішень. Сутність процесу управління та прийняття рішень обумовлює постійно вдосконалення як змісту, так і методології стратегії управління ризиком при формування структури портфеля, при маркетингових дослідженнях, при пошуках аргументів у конфліктних ситуаціях. Проблеми економічної науки та практики вимагають розроблення адекватних математичних методів та моделей з використанням як статистичних (кількісних) даних, так і суб'єктивної (експертної, вербальної) інформації.
Розбудова й удосконалення принципів і методів теоретико-ігрового аналізу, моделювання та управління економічним ризиком має велике значення для прийняття правильних рішень в умовах невизначеності та конфліктності під час розв'язання тих чи інших економічних проблем. Значну увагу потребують концептуальні засади та інструментарій економічної ризикології, у тому числі й ті, що пов'язані з моделюванням ризику в економіці і підприємництві на підґрунті теоретико-ігрового підходу.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з планом науково-дослідної роботи кафедри економіко-математичних методів Київського національного економічного університету як складова частина теми “Методологічні та методичні проблеми і розвиток інструментарію математичного моделювання економічних об'єктів і процесів” (реєстраційний номер 0197V019267).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ РИЗИКУ В ЕКОНОМІЦІ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВІ НА БАЗІ ТЕОРЕТИКО-ІГРОВОГО ПІДХОДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок