Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИКО-ЕЛЕКТРОННІ ПРИСТРОЇ РОЗПІЗНАВАННЯ ОБРАЗНОЇ БІОМЕДИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

ОПТИКО-ЕЛЕКТРОННІ ПРИСТРОЇ РОЗПІЗНАВАННЯ ОБРАЗНОЇ БІОМЕДИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Назва:
ОПТИКО-ЕЛЕКТРОННІ ПРИСТРОЇ РОЗПІЗНАВАННЯ ОБРАЗНОЇ БІОМЕДИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,08 KB
Завантажень:
354
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ВІННИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ХаНІ Гасем Рашраш Аль-ЗубІ
УДК 681.32
ОПТИКО-ЕЛЕКТРОННІ ПРИСТРОЇ РОЗПІЗНАВАННЯ
ОБРАЗНОЇ БІОМЕДИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Спеціальність 05.13.05 – елементи та пристрої обчислювальної техніки та систем керування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Кожем'яко Володимир Прокопович,
Вінницький державний технічний університет, завідувач кафедри лазерної та оптоелектронної техніки
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Готра Зенон Юрієвич,
Національний університет "Львівська політехніка",
завідувач кафедри електронних апаратів
кандидат технічних наук, доцент
Лужецький Володимир Андрійович,
Вінницький державний технічний університет,
завідувач кафедри захисту інформації
Провідна установа: Державний науково-дослідний інститут інформаційної інфраструктури Державного комітету зв’язку та інформатизації і НАН України (м.Львів), відділ теорії прийняття рішень та нетрадиційних технологій паралельної обробки інформації
Захист відбудеться " 27 " червня 2003 р. о 12 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 05.052.01 у Вінницькому державному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Вінницького державного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий " 27 " травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Захарченко С.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В наш час об’єм інформації, що отримується, постійно збільшується і накопичується, особливо, в інформаційних біомедичних системах. Виникає потреба в створенні сучасних інформаційних пристроїв та методів обробки біомедичної інформації шляхом створення якісно нових моделей та алгоритмів, які основані на підвищенні повноти відображення і отримання нових ознак біологічних об’єктів.
Всі спроби створення біомедичних систем технічного зору базуються на відтворенні природних систем зору. При аналізі такого підходу до обробки оптичної інформації з'являється проблема рішень на інтуїтивному рівні, тобто тих які не можливо описати за допомогою загально прийнятої термінології. З цього випливає, що засіб штучного інтелекту повинен базуватися на нестандартних алгоритмах, а такі алгоритми можуть забезпечити тільки системи на нейронах або системи із здатністю різноманітним чином комутувати зв'язки між внутрішніми блоками. Тільки при таких умовах можна розпочинати роботу над системами штучного інтелекту, які можна назвати системами око-процесорного типу.
Аналіз численних вітчизняних і закордонних досліджень, особливо протягом останніх 10 років, показує перспективність досліджень у даному напрямку, а саме, розробки моделей для опису і методів обробки біомедичних даних. Велика кількість робіт, присвячених даній тематиці, свідчить, з одного боку, про практичну необхідність таких методів, а з іншого боку - про відсутність у даний час достатньо загальних і універсальних методів обробки великих масивів біомедичної інформації (Н.А. Агаджанян, J.C. Aschoff, Л. Гласс, В.П. Скарбників, Н.А. Кореневський, А.А. Путілов, К.В. Судаків, О.П.Ротштейн, С.М.Злепко, А.Н.Продеус, Е.Н.Захрабова та інш.). Раніше відомі методи, розроблені й успішно застосовувалися для рішення технічних задач, часто зовсім непридатні для задач керування в медицині і біології в силу істотно більшої складності досліджуваного об'єкта і граничних умов або вимагають занадто великих витрат обчислювальних ресурсів, що не відповідають одержуваному результату.
Роботи по створенню однорідних систем базується на використанні квантронної схемотехніки. Такий підхід обумовлює створення пристроїв матричного типу, які здатні виконувати не тільки прийом інформації, але й її обробку. Однією з перспективних галузей використання оптоелектронних матричних систем є створення плоских операційних екранів для паралельної реєстрації та відображення біомедичної зображень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОПТИКО-ЕЛЕКТРОННІ ПРИСТРОЇ РОЗПІЗНАВАННЯ ОБРАЗНОЇ БІОМЕДИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок