Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РАЦІОНАЛЬНІ СИСТЕМИ ПІСЛЯРЕМОНТНИХ ВИПРОБУВАНЬ ҐЕНЕРАТОРІВ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

РАЦІОНАЛЬНІ СИСТЕМИ ПІСЛЯРЕМОНТНИХ ВИПРОБУВАНЬ ҐЕНЕРАТОРІВ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

Назва:
РАЦІОНАЛЬНІ СИСТЕМИ ПІСЛЯРЕМОНТНИХ ВИПРОБУВАНЬ ҐЕНЕРАТОРІВ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,67 KB
Завантажень:
435
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БЯЛОБРЖЕСЬКИЙ Олексій Володимирович
УДК 621.313.2.001.4
РАЦІОНАЛЬНІ СИСТЕМИ ПІСЛЯРЕМОНТНИХ ВИПРОБУВАНЬ ҐЕНЕРАТОРІВ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ
Спеціальність 05.09.01 – Електричні машини і апарати
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кременчук – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі систем автоматизованого управління та електропривода Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
РОДЬКІН Дмитро Йосипович,
завідувач кафедри систем автоматизованого управління та електропривода Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Чучман Юрій Іванович, професор кафедри електричних машин і апаратів Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України;
- кандидат технічних наук, Любарський Борис Григорович, доцент кафедри електротранспорту і тепловозобудування Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа:
Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра електромеханіки і теоретичних основ електротехніки.
Захист відбудеться 25 жовтня 2004 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 45.052.01 Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 39614, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева 20, корпус 1, ауд. 1211.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України (39614, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева 20)
Автореферат розісланий 23 вересня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд. техн. наук, доц. А.В. Некрасов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. В останні роки після довготривалої кризи економіка країни починає процес відновлення, розширення виробництва практично в усіх галузях народного господарства. Цей процес особливо відчутно торкається електрифікованих транспортних систем, гірничодобувної й металургійної промисловості. Оновлення устаткування через фінансові обмеження практично неможливе в жодній із галузей народного господарства. Однаковою мірою це стосується й електротехнічної промисловості. За цих умов істотно зросла роль електроремонтної галузі, яка здійснює відновлення устаткування, зокрема електричних машин. Для оцінювання властивостей відремонтованої машини проводять післяремонтні випробування.
Як правило, системи випробувань реалізуються за схемами із взаємним навантаженням декількох електричних машин, способи реалізації яких запропоновані в роботах Нюрнберга Г.В., Жерве Г.К., Піотровського Л.І., і набули подальшого розвитку в роботах Костенка М.П., Копилова І.П., Астахова Н.В. Схемні рішення, за якими відбуваються випробування машин під навантаженням, передбачають наявність додаткових електромашинних аґреґатів, що є їх основним недоліком.
Існують також системи, які забезпечують навантаження двигунів постійного струму без механічного аґреґування з іншими електромеханічними пристроями. Ці системи, які одержали назву систем динамічного навантаження, застосовуються для двигунів будь-якої потужності, не вимагають додаткового технологічного оснащення і можуть використовуватися як на випробувальних станціях електроремонтних цехів, так і при вхідному контролі електричних машин на промислових підприємствах і технологічних установках.
Специфіка ґенераторів постійного струму й вимоги до їх випробувань не дозволяють у повному обсязі застосовувати системи, які знайшли сферу використання при випробуваннях двигунів. З цієї причини необхідно провести комплекс досліджень, який дозволив би встановити можливість використання раніше розроблених пристроїв і систем для випробування ґенераторів постійного струму, розробити методи і схемні рішення, що забезпечують одержання їхніх стандартних характеристик, необхідний обсяг інформаційних ознак для оцінювання реальних характеристик машин різних ґабаритів і потужностей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РАЦІОНАЛЬНІ СИСТЕМИ ПІСЛЯРЕМОНТНИХ ВИПРОБУВАНЬ ҐЕНЕРАТОРІВ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок