Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> управління попитом та пропозицією на товарному ринку (на прикладі підприємств споживчої кооперації Західного регіону України)

управління попитом та пропозицією на товарному ринку (на прикладі підприємств споживчої кооперації Західного регіону України)

Назва:
управління попитом та пропозицією на товарному ринку (на прикладі підприємств споживчої кооперації Західного регіону України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,02 KB
Завантажень:
136
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МіністерствО освіти та науки України
Національний університет
харчових технологій
БІЛАН ЮРІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ
УДК 339.132.024
управління попитом та пропозицією
на товарному ринку (на прикладі підприємств
споживчої кооперації Західного регіону України)
Спеціальність: 08.06.01 –
Економіка, організація і управління підприємствами 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі маркетингу Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти та науки України
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, професор
Грищенко Іван Михайлович,
Київський національний університет технологій та дизайну Міністерства освіти та науки України, проректор з економічних питань та перспективного розвитку, професор кафедри маркетингу | Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки та техніки України
Андрушків Богдан Миколайович,
Тернопільський державний технічний університет ім. І. Пулюя, професор кафедри менеджменту у виробничій сфері
кандидат економічних наук, доцент
Федулова Ірина Валентинівна,
Національний університет харчових технологій Міністерства освіти та науки України, доцент кафедри менеджменту | Провідна установа | Інститут регіональних досліджень НАН України, відділ прогнозування і моделювання розвитку регіону, м. Львів |
Захист відбудеться “20” січня 2006 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.01. у Національному університеті харчових технологій Міністерства освіти та науки України за адресою: 01033, м.Київ, вул. Володимирська, 68, учбовий корпус В, аудиторія B-308.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул.Володимирська, 68
Автореферат розіслано “17” грудня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук В. М. Марченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних умовах вивчення реакції ринку на маркетингову діяльність підприємств дозволяє упорядковувати розвиток ринкових відносин, зробити їх менш стихійними і більш передбачуваними. Насамперед це стосується проблем підвищення ефективності механізму управління попитом і пропозицією на товарному ринку, що обумовлює не лише актуальність, а й своєчасність досліджуваної тематики.
Разом з тим назріла нагальна потреба у розробці та формуванні системи ефективної маркетингової діяльності підприємств із урахуванням соціальних факторів. Основні зусилля як на макро-, так і мікрорівні повинні спрямовуватися на збільшення платоспроможного попиту населення як одного із основних факторів підвищення ємності внутрішнього ринку споживчих товарів.
Вагома частка споживчої кооперації на споживчому ринку обумовлена передусім її високою соціальною ефективністю, оскільки саме кооперація володіє необхідним потенціалом для успішного поєднання умов досягнення високої економічної ефективності та задоволення соціальних потреб населення.
Суттєвий вклад у вивченні питань формування попиту та пропозиції на ринку товарів та послуг був зроблений такими зарубіжними та вітчизняними вченими як А. Войчак, Е. Енгель, Дж. Кейнс, Ф. Котлер, Т. Кузьмін, А. Маслоу, А. Маршалл, В. Павленко, А. Сміт, Торнквіст, Дж. Хікс, А. Швабе, М. Чумаченко та іншими.
Окремим аспектам даної тематики в контексті розвитку споживчої кооперації в Україні на сучасному етапі присвячені роботи вітчизняних науковців: В. Апопія, Б. Андрушківа, Г. Башнянина, Я. Гончарука, В. Гончаренка, Ф. Горбоноса, В. Єлейка, В. Зіновчука, О. Крисильного, А. Мазаракі, Л. Молдавана, Г. Черевка.
Теоретичний та емпіричний матеріал, нагромаджений цими дослідниками, є достатньо репрезентованим у науковому відношенні як передумова нашого дослідження.
Проте, в сучасних умовах розвитку вітчизняної економіки потребують подальшого і більш глибокого дослідження проблеми впровадження ефективної маркетингової стратегії споживчої кооперації, зокрема у сфері торгівлі, заготівлі сільськогосподарської продукції та виробництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: управління попитом та пропозицією на товарному ринку (на прикладі підприємств споживчої кооперації Західного регіону України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок