Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОРТФЕЛЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ УКРАЇНИ

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОРТФЕЛЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ УКРАЇНИ

Назва:
ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОРТФЕЛЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,05 KB
Завантажень:
506
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Харківський НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. В.Н. Каразіна
ДОРОШЕНКО НАДІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК: 336.713: 330.322
ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОРТФЕЛЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків - 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Давидов Олександр Іванович,
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
Міністерства освіти і науки України;
доцент кафедри фінансів та кредиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Сало Іван Васильович,
Українська академія банківської справи
Національного банку України;
завідуючий кафедрою банківської справи;
кандидат економічних наук, доцент
Прасолова Світлана Павлівна,
Полтавський університет споживчої кооперації України
Укоопспілки та Міністерства освіти і науки України;
доцент кафедри банківської справи.
Провідна установа: Одеський держав ний економічний університет
Міністерства освіти і науки України, кафедра фінансів
Захист відбудеться “24”лютого 2006 р. о 16-00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.051.01 Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за адресою: 61002, м. Харків, вул. Мироносицька, 1, ауд . 4-11.
З дисертацією можна ознайомитися в Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за адресою: 61077,
м. Харків, пл. Свободи, 4.
Автореферат розіслано “ 23 ” січня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Соболєв В.М.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Становлення розвинутої ринкової економіки неможливе без створення умов для активізації інвестиційного процесу. Джерелом інвестицій як фактора економічного зростання є внутрішні та зовнішні вкладення. У зв'язку з цим необхідно розробити механізм, здатний забезпечити мобілізацію капіталу для інвестицій у реальний сектор.
Саме банк, на відміну від інших фінансових установ, є універсальною організацією, що може надавати максимальну кількість і забезпечувати найкращу якість послуг в інвестиційній сфері. Але на українському фондовому ринку професійна інвестиційно-банківська діяльність недостатньо розвинута, і це гальмує процес виходу підприємств на фондовий ринок.
Таким чином, розвиток інвестиційно-банківської справи стає необхідною і важливою передумовою удосконалення інвестиційного механізму українського фондового ринку.
Українські комерційні банки, маючи кваліфіковані кадри, відповідну інформаційну базу клієнтів, повинні, крім традиційних операцій, активніше займатися інвестиційною діяльністю. При цьому ефективне формування і стратегія управління інвестиційним портфелем є основним чинником успіху в даній сфері. Адаптація теорії управління інвестиційним портфелем комерційних банків до специфіки української економіки є безальтернативною необхідністю. Актуальність цієї адаптації підсилюється також доволі скромним теоретичним доробком у вітчизняній літературі.
Сучасна економічна ситуація в Україні визначила необхідність проведення відповідних досліджень не тільки інвестиційної діяльності загалом, але й інвестиційної діяльності комерційних банків зокрема. Свій внесок у цій галузі зробили Б. Л. Луців, Т. В. Майорова, А. А. Пересада та інші українські вчені, які займаються цими питаннями. Однак більшість публікацій, віддаючи перевагу аналізові зарубіжного інвестиційного досвіду чи адаптації західних моделей формування та управління інвестиційним портфелем, лише зачіпають тематику новітньої історії інвестиційного процесу в Україні, особливостей його становлення і тенденцій у банківському секторі, не пропонують національних моделей банківського портфельного інвестування.
Вивчення й аналіз опублікованих за цією темою робіт дозволили зробити висновок про те, що основна частина завдань інвестиційної діяльності в Україні, що стосується процесу управління інвестиційним банківським портфелем, залишається недостатньо розробленою як у науковому, так і в практичному аспектах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОРТФЕЛЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок