Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ФОРМИ ВЗАЄМОДІЇ МАЛОГО І ВЕЛИКОГО ПІДПРИЄМСТВА В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІЙ СФЕРІ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ФОРМИ ВЗАЄМОДІЇ МАЛОГО І ВЕЛИКОГО ПІДПРИЄМСТВА В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІЙ СФЕРІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ФОРМИ ВЗАЄМОДІЇ МАЛОГО І ВЕЛИКОГО ПІДПРИЄМСТВА В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІЙ СФЕРІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,50 KB
Завантажень:
272
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ’ЯЗКУ ім. О.С.ПОПОВА
ЯЦКЕВИЧ ІННА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 334.72:338.47
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ФОРМИ ВЗАЄМОДІЇ
МАЛОГО І ВЕЛИКОГО ПІДПРИЄМСТВА
В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІЙ СФЕРІ
08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній академії зв’язку ім. О. С. Попова
Міністерства транспорту та зв’язку України
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Орлов Василь Миколайович,
Одеська національна академія зв’язку
ім. О.С. Попова, завідувач кафедри економіки підприємства та корпоративного управління
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Парсяк Володимир Никифорович,
Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, декан інженерно-економічного факультету
кандидат економічних наук
Богоявленська Юлія Вячеславівна, Житомирський державний технологічний університет, доцент кафедри управління персоналом і економіки праці
Захист відбудеться 29 лютого 2008 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.816.03 в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, Ковальська, 1, ауд. 222.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, Ковальська, 1.
Автореферат розісланий 28 січня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.А. Отливанська
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування ринкової системи господарювання в Україні пов’язане з активізацією підприємницької діяльності в усіх сферах економіки. Одним із перспективних напрямів створення конкурентного середовища в умовах ринкових відносин є розвиток малих підприємств, які функціонують практично в усіх галузях господарювання та характеризуються такими рисами, як гнучкість, мобільність, раціонально організована структура підприємства, необхідність незначного стартового капіталу, невисокі експлуатаційні витрати та ін.
Питання розвитку та функціонування малих підприємств достатньо висвітлювались в наукових працях вітчизняних і зарубіжних вчених-економістів. Серед них слід зазначити таких, як О.О. Бутенко, З.С. Варналій, Т.А. Говорушко, В.О. Ісайко, Т.В. Кондратюк, О.О. Макєєва, Я. Мюррея, В.М. Парсяк, В.О. Рубе, В.Є. Сахаров та ін. Більшість цих наукових праць присвячена загальнотеоретичним питанням становлення і розвитку малих підприємств без урахування специфіки діяльності окремих галузей, і в тому числі у сфері телекомунікації.
У сучасних умовах прискорений розвиток сфери телекомунікацій розглядається як один із пріоритетних напрямів науково-технічного прогресу, як фактор підвищення життєвого рівня населення, забезпечення національної безпеки країни. Тому впровадження малих підприємств у телекомунікаційну сферу сприяє створенню нових послуг та технологій, підвищенню якості надаваних послуг і посиленню їхнього впливу на розвиток галузі, що забезпечило необхідність наукового дослідження організаційно-економічних форм взаємодії малого і великого підприємства з урахуванням специфічних особливостей функціонування телекомунікацій, тому тема дисертаційної роботи є актуальною.
Актуальність вирішення цього наукового завдання підвищується внаслідок забезпечення малими підприємствами гарантії зайнятості, створення нових робочих місць, стимулювання конкуренції, додаткового залучення в економічний обіг матеріальних, фінансових, людських та інформаційних ресурсів, що є доцільним для розвитку телекомунікаційної сфери, що буде особливо корисним для України.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації відповідає плану наукових досліджень Одеського науково-дослідного інституту зв’язку (ОНДІЗ) та Головного управління статистики в Одеській області.
Положення дисертаційної роботи, за безпосередньої участі її автора, використано при виконанні НДР в ОНДІЗ – “Підготовка й обґрунтування переліку нормативних документів, що підтримують основні вимоги по наданню загальнодоступних телекомунікаційних послуг” (№ ДР 1–05–101 / 43 від
31 жовтня 2005 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ФОРМИ ВЗАЄМОДІЇ МАЛОГО І ВЕЛИКОГО ПІДПРИЄМСТВА В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІЙ СФЕРІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок