Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ПІЗНАВАЛЬНОЇ САМОСТІЙНОСТІ СТУДЕНТІВ ЕКОНОМІЧНОГО КОЛЕДЖУ ЗАСОБАМИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ФОРМУВАННЯ ПІЗНАВАЛЬНОЇ САМОСТІЙНОСТІ СТУДЕНТІВ ЕКОНОМІЧНОГО КОЛЕДЖУ ЗАСОБАМИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ПІЗНАВАЛЬНОЇ САМОСТІЙНОСТІ СТУДЕНТІВ ЕКОНОМІЧНОГО КОЛЕДЖУ ЗАСОБАМИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,35 KB
Завантажень:
466
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ВИННИЧЕНКА
ГАЛЕТА ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 37.03:004+378:33
ФОРМУВАННЯ ПІЗНАВАЛЬНОЇ САМОСТІЙНОСТІ
СТУДЕНТІВ ЕКОНОМІЧНОГО КОЛЕДЖУ
ЗАСОБАМИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
13.00.04-теорія та методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Кіровоград-2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Радул Валерій Вікторович,
Кіровоградський державний педагогічний
університет імені Володимира Винниченка,
завідувач кафедри педагогіки.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Біда Олена Анатоліївна,
Черкаський національний
університет імені Богдана Хмельницького,
професор кафедри теорії та історії педагогіки;
кандидат педагогічних наук, ст. науковий співробітник
ЗАКАТНОВ Дмитро Олексійович,
Інститут проблем виховання АПН України,
завідуючий лабораторією трудового виховання і
профорієнтації.
Провідна установа: Ізмаїльський державний гуманітарний університет, кафедра педагогіки, Міністерство освіти і науки України,
м. Ізмаїл.
Захист відбудеться "20" січня 2006 р. о 1200 на засіданні спеціалізованої вченої ради К .053.02 у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка за адресою: 25006, м. Кіровоград, вул. Шевченка, 1, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (25006, м. Кіровоград, вул. Шевченка, ).
Автореферат розісланий "20" грудня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.Я. Довга
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Соціально-економічні перетворення в усіх сферах суспільного життя, національне відродження, розширення економічної самостійності України, високий динамізм суспільно-політичних і виробничо-економічних процесів, потреба в постійній відповідності рівня освіченості молоді швидкому розвитку науки та техніки зумовлюють необхідність докорінного перегляду підходів до підготовки спеціалістів у вищих навчальних закладах. У Законах України "Про освіту", "Про професійно-технічну освіту", "Про вищу освіту", у "Національній доктрині розвитку освіти у ХХІ столітті" перед навчальними закладами професійної освіти поставлено завдання забезпечити підготовку кваліфікованих кадрів, конкурентноспроможних на ринку праці, здатних до творчості, професійного розвитку, освоєння й упровадження наукових та інформаційних технологій. Особливого значення набуває вдосконалення підготовки студентів вищих економічних навчальних закладів до професійної діяльності, адже наше майбутнє визначатиметься рівнем освіти молодого покоління, його прагненням і здатністю адаптуватися в умовах ринку, що постійно змінюються.
Проблема економічної підготовки особистості завжди була й надалі залишається однією з найактуальніших проблем у педагогічній науці, особливо на сучасному етапі роздержавлення власності, розгортання процесу приватизації, утвердження нових ринкових відносин. Як узагальнення більш високого порядку, наукове економічне мислення повинно формуватися, зокрема у студентів, у чітку систему поглядів, у певні практичні переконання. Саме тому оптимізація змісту та шляхів реалізації економічної освіти є одним із першочергових завдань роботи вищих економічних навчальних закладів.
У цьому зв’язку особливого значення набуває проблема формування пізнавальної самостійності студентів економічних коледжів. Її розв’язання вимагає пошуку нових підходів до подальшого вдосконалення форм і методів здобуття економічних знань, оскільки економічне навчання та його результативність зумовлюються активізацією студентів у навчально-виховному процесі, оптимізацією їх навчально-пізнавальної діяльності.
Проблемі пізнавальної самостійності особистості приділялась належна увага в зарубіжних і вітчизняних дослідженнях різних періодів розвитку педагогічної науки, вона продовжує цікавити вчених на сучасному етапі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ПІЗНАВАЛЬНОЇ САМОСТІЙНОСТІ СТУДЕНТІВ ЕКОНОМІЧНОГО КОЛЕДЖУ ЗАСОБАМИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок