Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Підвищення ПАЛИВНОЇ економічності суднових ГАЗОДИЗЕЛЬ-генераторів шляхом інтенсифікації впорскування ЗАПАЛЬНОго ПАЛИВА

Підвищення ПАЛИВНОЇ економічності суднових ГАЗОДИЗЕЛЬ-генераторів шляхом інтенсифікації впорскування ЗАПАЛЬНОго ПАЛИВА

Назва:
Підвищення ПАЛИВНОЇ економічності суднових ГАЗОДИЗЕЛЬ-генераторів шляхом інтенсифікації впорскування ЗАПАЛЬНОго ПАЛИВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,43 KB
Завантажень:
407
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦіОНАЛЬНИЙ університет КОРАБЛЕБУДУВАННЯ
імені адмірала Макарова
Доценко Сергій Михайлович
УДК 621. 436
Підвищення ПАЛИВНОЇ економічності суднових
ГАЗОДИЗЕЛЬ-генераторів шляхом інтенсифікації
впорскування ЗАПАЛЬНОго ПАЛИВА
Спеціальність 05.08.05 – Суднові енергетичні установки
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Миколаїв – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України
 
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор
Тимошевський Борис Георгійович,
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, завідувач кафедри двигунів внутрішнього згоряння, м. Миколаїв.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Івановський Валерій Георгійович,
Одеський національний морський університет, завідувач кафедри суднових енергетичних установок і технічної експлуатації, м. Одеса.
кандидат технічних наук, професор Горбов Віктор Михайлович,
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, завідувач кафедри суднових та стаціонарних енергетичних установок, м. Миколаїв.
провідна установа | Одеська національна морська академія,
Міністерства освіти і науки України, м. Одеса.
Захист відбудеться “30” травня 2006 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 38.060.02 при Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова, за адресою: 54025, м. Миколаїв, проспект Героїв Сталінграда, 9.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, 54025, м. Миколаїв, проспект Героїв Сталінграда, 9.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток сучасного світового суднобудування супроводжується заходами, спрямованими на зниження собівартості морських перевезень, раціональне використання природних ресурсів та захист навколишнього середовища. До основних факторів, що визначають конкурентоспроможність суднової енергетичної установки (СЕУ), поряд із її собівартістю, відносяться паливна економічність та екологічні показники, які в значній мірі залежать від виду палива, що використовується. На сьогодні більше ніж 90 % морських та річкових суден обладнані дизельними енергетичними установками, що працюють на різних видах рідкого палива нафтового походження. Одним із перспективних напрямків підвищення паливно-енергетичної ефективності та економічності СЕУ, які знаходяться в експлуатації, є застосування газодизельного циклу. При використанні газодизельних двигунів їх енергетична ефективність, економічність та екологічні показники в значній мірі залежать від системи подачі та величини запальної дози дизельного палива. У зв’язку з цим наукові дослідження, спрямовані на зменшення запальної дози дизельного палива газодизельних двигунів і використання нових типів паливної апаратури, є актуальними, становлять науковий та практичний інтерес.
Результати дослідження дозволяють вирішувати питання зниження паливної складової вартості 1 тонно-милі вантажних перевезень при експлуатації судна, раціонально використовувати супутній нафтовий газ на морських платформах та покращити екологічні показники двигуна.
Зв'язок роботи з науковими програмами. Дослідження виконувались у рамках програми комплексного розвитку АТВТ "Первомайськдизельмаш" на 2001 – 2005 рр.; тематичного плану НДДКР Міністерства освіти і науки України за напрямком "Новітні технології та ресурсозберігаючі технології в енергетичній промисловості та в агропромисловому комплексі" за темою "Розробка загальної концепції вдосконалення процесів в енергетичному обладнанні на основі альтернативних робочих тіл і енергоносіїв", реєстраційний номер 01198U004220; науково - технічної роботи Інституту газу НАН України (контракт № ИнтерАН - 01/31.08) з модернізації морських стаціонарних платформ (МСП-3 ... МСП-9), що експлуатуються з газодизелями ГЖЧН 25/34 та ГЖЧН 36/45; пріоритетних напрямків удосконалення нормативної документації Російського Морського Регістру Судноплавства: "Правил классификации и постройки морских судов", "Правил классификации, постройки и оборудования плавучих буровых установок (ПБУ) и морских стационарных платформ (МСП)", "Руководство по техническому наблюдению за соблюдением технических нормативов выбросов вредных (загрязняющих) веществ в атмосферный воздух при изготовлении и эксплуатации СЕУ".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Підвищення ПАЛИВНОЇ економічності суднових ГАЗОДИЗЕЛЬ-генераторів шляхом інтенсифікації впорскування ЗАПАЛЬНОго ПАЛИВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок