Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОГІДРОІМПУЛЬСНИМИ ПРОЦЕСАМИ

Загрузка...

МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОГІДРОІМПУЛЬСНИМИ ПРОЦЕСАМИ / сторінка 7

Назва:
МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОГІДРОІМПУЛЬСНИМИ ПРОЦЕСАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,73 KB
Завантажень:
95
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

Розроблена математична модель дає змогу проводити верифікацію управляючих алгоритмів руху джерела електророзряду у рідині за розрахунковими траєкторіями обробки різноманітних виробів.
Для математичної моделі допоміжних операцій вхідний вектор має координати , де - подвійні предикати, що визначають логіку управління -м виконавчим елементом, а вихідний вектор має координати , де - сигнал -го датчику виконавчого елементу, - стан -го кінцевого вимикача. Модель будується для кожного виконавчого елементу з використанням рівнянь алгебри логіки.
Алгоритм управління операціями електрогідроімпульсної обробки (рис.5) грунтується на залежності між струмом та міжелектродним проміжком через безрозмірний критерій подібності . Алгоритм складається з блоків П1, П2 – відповідно операцій технологічних і метрологічних електророзрядів, читання значення і обчислення , умов У1.1, У2.1 (значення дорівнює заданому), умови У1.2 (втрата інформації й перехід на блок метрологічних розрядів), умов У1.4, У2.2 (значення не дорівнює заданому), та блоків П3, П4 - операцій регулювання міжелектродного проміжку, умови У1.3 – кінець роботи.
Рис.5. Алгоритм управління операціями електрогідроімпульсної обробки
При зникненні інформації про стан об’єкту під час виконання технологічних операцій (наприклад, у випадку різкого перепаду рельєфу деталі, що обробляється) включається метрологічний генератор імпульсів струму, за допомогою якого встановлюється величина необхідного переміщення технологічного електрода для продовження обробки без витрат енергії основного технологічного генератора імпульсів струму. Зроблено аналіз динаміки регулятора міжелектродного проміжку.
Розроблені типові алгоритми управління операціями руху джерела електророзряду і допоміжними операціями для створення КБУА.
Четвертий розділ присвячений викладу результатів використання розроблених моделей та алгоритмів для створення інструментальних засобів підтримки проектування АСУ виробництвами з ЕГП. Розроблено інтегроване середовище підтримки проектування – прикладний пакет EGPCAD, що дає змогу користувачам отримувати генероване ПЗ і відповідну документацію до розробляємого проекту АСУ. Розроблена спеціалізована мова циклограм для автоматизації програмування КСУ допоміжними операціями. Розроблена керована база управляючих алгоритмів. Наведені приклади розробки АСУ виробництвом з ЕГП очищення лиття.
В И С Н О В К И
У дисертації наведене нове вирішення наукового завдання, що виявляється в удосконаленні математичного та алгоритмічного забезпечення процесу проектування АСУ виробництвами з ЕГП шляхом розробки інформаційних моделей та алгоритмів управління такими виробництвами, шляхом розробки математичних моделей ЕГП як об’єкту управління і створення керованої бази управляючих алгоритмів, що дає змогу на основі сучасних інформаційних технологій розробити інструментальні засоби проектування, кодування, налагодження і супроводження ПЗ АСУ.
Найважливіші наукові й практичні результати одержані в дисертації:
1. На основі аналізу найбільш розповсюджених виробництв з ЕГП обгрунтовано клас таких виробництв, для яких доцільно застосовувати інформаційні технології проектування АСУ, що дає змогу розробити найсучасніші АСУ та підвищити конкурентоспроможність цих наукомістких виробництв.
2. Встановлена спільна математична та алгоритмічна основа класу виробництв з ЕГП, що дало змогу розробити спільні моделі та алгоритми управління і уніфікувати АСУ виробництвами з ЕГП очищення лиття і штампування.
3. Розроблена нова концепція автоматизованого управління виробництвом з ЕГП, яка передбачає два рівні – організаційне управління (підготовки, моніторингу та переналагодження виробництва) та безпосереднє управління ЕГП, що дає змогу раціонально організувати виробничі і технологічні процеси та включити їх у загальну інформаційну структуру підприємства.
4. Розроблена методологія створення АСУ виробництв з ЕГП, яка полягає в урахуванні не тільки потоків даних в організаційній системі управління виробництвом, а також в системах безпосереднього управління ЕГП, що дає змогу створити цілісну інформаційну систему управління на принципах технологічної, документаційної, програмної та інформаційної сумісності.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОГІДРОІМПУЛЬСНИМИ ПРОЦЕСАМИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок