Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ Інтегрованого інституту публічної служби в україні

ФОРМУВАННЯ Інтегрованого інституту публічної служби в україні

Назва:
ФОРМУВАННЯ Інтегрованого інституту публічної служби в україні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,09 KB
Завантажень:
230
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ПЕТРЕНКО Оксана Станіславівна
УДК 35.08 (477)
ФОРМУВАННЯ Інтегрованого інституту
публічної служби в україні
25.00.03 – державна служба
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Дніпропетровськ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор
СЕРЬОГІН Сергій Михайлович,
Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України,
директор.
Офіційні опоненти: доктор наук з державного управління, старший
науковий співробітник, доцент
Сіцінський Анатолій Станіславович, науково-дослідний інститут Державної прикордонної служби України, начальник відділу;
кандидат наук з державного управління, доцент
Рачинський Анатолій Петрович, Національна академія державного управління при Президентові України, доцент кафедри державного управління та менеджменту.
Захист відбудеться «04» липня 2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.866.01 у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 49044, м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29, к. 104.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (49044, м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29).
Автореферат розісланий «2» червня 2008 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Дрешпак
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Упровадження демократичних принципів в Україні супроводжується зміною парадигми функціонування інститутів публічної влади. Перехід до нової управлінської практики держави вимагає не тільки переорієнтації державно-суспільних відносин, що мають формуватися на засадах консенсусу та співробітництва, а й реформування інституту державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, що відображено в ряді нормативно-правових актів України.
Чинна в Україні система державного управління є внутрішньо суперечливою, надмірно централізованою, закритою від суспільства, відірваною від потреб простої людини. Причинами такого стану багато в чому є неефективна організація інституту державної служби й служби в органах місцевого самоврядування та незавершеність розмежування політичного й адміністративного управління. Це визначає напрями трансформації інститутів влади, установлює нові пріоритети та обумовлює перехід до публічного управління, що інституалізується у формі публічної служби. У зв’язку з цим питання формування інституту публічної служби в Україні, визначення її структури та функцій є актуальним для системи державного управління України.
Дослідження світового досвіду публічного управління виявляє багатогранну систему міжособистісних і міжінституціональних взаємозв’язків та акцентує увагу на суспільних відносинах, що виникають під час прийняття важливих для держави, суспільства, громадян управлінських рішень. При цьому інститут публічної служби розглядається як ґарант розвитку соціуму та інструмент управління, що спрямований на створення й підтримання сталих зв’язків влади із суспільством. Вищезазначене актуалізує дослідження цієї сфери діяльності, її складових і застосування комплексного (інтегрованого) підходу до публічної служби в Україні.
Інтегрований інститут публічної служби в Україні орієнтований на встановлення партнерських відносин між владою і суспільством. Визначальним принципом функціонування інтегрованого інституту публічної служби є служіння від імені народу та для народу, що дозволяє об’єднати складові публічної служби в єдину інституцію.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ Інтегрованого інституту публічної служби в україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок