Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ КАПІТАЛУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

ФОРМУВАННЯ КАПІТАЛУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

Назва:
ФОРМУВАННЯ КАПІТАЛУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,64 KB
Завантажень:
281
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Котов Антон Миколайович
УДК 658 [114.3 +14]
ФОРМУВАННЯ КАПІТАЛУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському національному економічному університеті,
Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Азаренков Григорій Федорович,
Харківський національний економічний університет,
доцент кафедри економічного аналізу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Міщенко Володимир Акимович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, завідувач кафедри фінансів, контролінгу та зовнішньоекономічної діяльності
кандидат економічних наук, доцент
Рєпіна Інна Миколаївна,
Київський національний економічний університет, доцент кафедри економіки підприємств
Провідна установа – Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. І. Туган-Барановського, кафедра економіки підприємства, Міністерство освіти і науки України, м. Донецьк
Захист відбудеться “15” червня 2006 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському національному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пров. Інженерний, 1-а.
Автореферат розісланий “15” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О. М. Ястремська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з найпоширеніших форм колективної підприємницької діяльності є акціонерні товариства (АТ), які об’єднують широке коло учасників корпоративних відносин. Акціонерні товариства при формуванні капіталу в порівнянні з підприємствами інших форм організації господарської діяльності, мають переваги, що полягають у нарощуванні капіталу шляхом емісії цінних паперів та їх розміщення на фондовому ринку і залученні на цій основі позикових коштів, не знижуючи фінансової стійкості.
Більшість АТ України створювалися шляхом приватизації державних підприємств і одержали морально й фізично зношені основні фонди та майже повну відсутність високоліквідних оборотних коштів. Нераціональна система управління і відсутність ринково орієнтованої системи формування капіталу стали основними причинами погіршення фінансово-економічного стану АТ. При цьому особливого значення набуває вдосконалення організаційно-економічного забезпечення формування капіталу АТ.
Концептуальні підходи до визначення сутності категорії “капітал” були сформульовані в роботах учених-економістів – таких, як Ф. Енгельс, Ш. Жид, В. Леонтьєв, К. Маркс, Дж.-С. Міль, Д. Рікардо, Ж.-Б. Сей, А. Сміт та ін. Практичні особливості залучення коштів і використання капіталу підприємства розглянуті в роботах І. Балабанова, І. Бланка, А. Гойко, В. Ковальова, П. Орлова, А. Паланкоєва, В. Пономаренка, А. Садєкова, В. Татаринова, М. Хохлова, О. Ястремської та ін. У працях представлених авторів капітал підприємства розглядається з погляду управління, формування і використання, як правило, для підприємств усіх форм господарювання. Капітал акціонерного товариства і його формування мають характерні риси, обумовлені специфікою акціонерної форми господарювання й корпоративних відносин, і вимагають окремого розгляду та досліджень. Теоретичні і практичні дослідження особливостей корпоративної форми організації колективної підприємницької діяльності, які впливають на формування капіталу АТ, досліджувалися в наукових працях Е. Абрамової, В. Гриньової, І. Гуркова, В. Євтушевського, П. Забєліна, Г. Козаченко, Д. Котца, Р. Коуза, Ю. Кочеврина, О. Краковського, К.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ КАПІТАЛУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок