Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МЕТОДІВ КЕРУВАННЯ СИСТЕМОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВАРІЙНИМИ ЗАПАСАМИ ТРУБ ДЛЯ РЕМОНТУ ЛІНІЙНОЇ ЧАСТИНИ МАГІСТРАЛЬНИХ ГАЗОПРОВОДІВ

РОЗРОБКА МЕТОДІВ КЕРУВАННЯ СИСТЕМОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВАРІЙНИМИ ЗАПАСАМИ ТРУБ ДЛЯ РЕМОНТУ ЛІНІЙНОЇ ЧАСТИНИ МАГІСТРАЛЬНИХ ГАЗОПРОВОДІВ

Назва:
РОЗРОБКА МЕТОДІВ КЕРУВАННЯ СИСТЕМОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВАРІЙНИМИ ЗАПАСАМИ ТРУБ ДЛЯ РЕМОНТУ ЛІНІЙНОЇ ЧАСТИНИ МАГІСТРАЛЬНИХ ГАЗОПРОВОДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,44 KB
Завантажень:
327
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
ЛІНЧЕВСЬКИЙ МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ
УДК 622.691.4.004.67
РОЗРОБКА МЕТОДІВ КЕРУВАННЯ СИСТЕМОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
АВАРІЙНИМИ ЗАПАСАМИ ТРУБ ДЛЯ РЕМОНТУ ЛІНІЙНОЇ
ЧАСТИНИ МАГІСТРАЛЬНИХ ГАЗОПРОВОДІВ
Спеціальність 05.15.13 – Нафтогазопроводи, бази та сховища
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Івано-Франківськ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Михалків Володимир Богданович, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, м. Івано-Франківськ.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Середюк Марія Дмитрівна, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, м. Івано-Франківськ;
доктор технічний наук, Капцов Іван Іванович, УкрНДІгаз, завідувач відділом транспорту газу, м. Харків.
Провідна організація: ІВП Всеукраїнський науковий і проектний інститут транспорту газу “ВНІПІТРАНСГАЗ”, м. Київ.
Захист відбудеться 23 січня 2002 р. о 10 год. 00 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д20.052.04 в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за адресою: 76019, Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці Івано-Франківського національного університету нафти і газу за адресою: 76019, Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15.
Автореферат розісланий 20 грудня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д20.052.04,
кандидат технічних наук, доцент Корнута О.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Україна – країна транзитного транспорту газу, яка має забезпечити безперебійну поставку газу на експорт у великих обсягах (до 150 млрд.м3 на рік), що ставить певні вимоги до надійності газотранспортної системи. Питання забезпечення складних технічних систем запасними елементами, у тому числі для аварійного ремонту (аварійний запас), успішно вирішені в багатьох галузях промисловості, особливо тих, де мова йде про компактні технічні системи. У той же час, організація керування матеріально-технічними ресурсами в трубопровідному транспорті має свою специфіку, що полягає в тому, що аналізований об'єкт має велику лінійну протяжність; є жорстке обмеження по дефіциту окремих елементів, тому що у випадку їх відсутності неможлива експлуатація газопроводу, що веде до зростання збитків споживачів внаслідок недопоставки газу за час проведення аварійно-відбудовних робіт. Необхідно враховувати те, що труби - це дефіцитний і дорогий виріб, а їхня металоємність створює певні складності при зберіганні.
В існуючих підходах до проблеми створення аварійного запасу труб на газопроводах не враховується ряд специфічних особливостей, пов'язаних із реальними умовами господарювання.
У зв'язку з цим актуальною є розробка моделі керування запасами, що максимально наближена до реальних умов у якій враховується:
-
зміна показника аварійності по довжині газопроводу;
-
зміна показника ремонтопридатності по довжині траси;
-
конфігурація газотранспортної системи ( наприклад, наявність або відсутність лупінгів, зміна діаметра газопроводу або числа ниток, віддаленість від споживача);
-
необхідність коригування кількості пунктів складування запасів і розмір ділянок, закріплених за пунктом складування;
-
обмеження на місця розміщення пунктів складування аварійного запасу;
-
необхідність розробки стратегії створення і поповнення запасів труб і матеріалів для аварійно-відбудовних ремонтів на газопроводах, яка враховує жорсткий графік постачань, відсутність екстреного постачання, та необхідність перерозподілу поточного запасу між пунктами зберігання в проміжку між черговими постачаннями з метою запобігання виникнення локального дефіциту.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота
носить прикладний характер і входить в комплекс розробок ДК “Укртрансгаз”, спрямованих на підвищення надійності та довговічності експлуатації газотранспортного комплексу України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА МЕТОДІВ КЕРУВАННЯ СИСТЕМОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВАРІЙНИМИ ЗАПАСАМИ ТРУБ ДЛЯ РЕМОНТУ ЛІНІЙНОЇ ЧАСТИНИ МАГІСТРАЛЬНИХ ГАЗОПРОВОДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок