Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВБУДОВАНА ВИМІРЮВАЛЬНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ І НАСТРОЙКИ СТАЦІОНАРНОЇ ПЕРЕДАЮЧОЇ ФАЗОВАНОЇ АНТЕННОЇ РЕШІТКИ НА БАЗІ РЕШІТКИ ВИМІРЮВАЛЬНИХ ЗОНДІВ У БЛИЖНІЙ ЗОНІ

ВБУДОВАНА ВИМІРЮВАЛЬНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ І НАСТРОЙКИ СТАЦІОНАРНОЇ ПЕРЕДАЮЧОЇ ФАЗОВАНОЇ АНТЕННОЇ РЕШІТКИ НА БАЗІ РЕШІТКИ ВИМІРЮВАЛЬНИХ ЗОНДІВ У БЛИЖНІЙ ЗОНІ

Назва:
ВБУДОВАНА ВИМІРЮВАЛЬНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ І НАСТРОЙКИ СТАЦІОНАРНОЇ ПЕРЕДАЮЧОЇ ФАЗОВАНОЇ АНТЕННОЇ РЕШІТКИ НА БАЗІ РЕШІТКИ ВИМІРЮВАЛЬНИХ ЗОНДІВ У БЛИЖНІЙ ЗОНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,46 KB
Завантажень:
325
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського
„Харківський авіаційний інститут”
НЕДЗЕЛЬСЬКИЙ Сергій Денисович
УДК: 621.396.677.494
ВБУДОВАНА ВИМІРЮВАЛЬНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНА СИСТЕМА
КОНТРОЛЮ І НАСТРОЙКИ СТАЦІОНАРНОЇ ПЕРЕДАЮЧОЇ
ФАЗОВАНОЇ АНТЕННОЇ РЕШІТКИ НА БАЗІ РЕШІТКИ
ВИМІРЮВАЛЬНИХ ЗОНДІВ У БЛИЖНІЙ ЗОНІ
05.12.17 – радіотехнічні та телевізійні системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Об’єднаному науково-дослідному інституті Збройних Сил, Міністерство Оборони України.
Науковий керівник | кандидат технічних наук, доцент
Лієпінь Улдіс Робертович,
Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Міністерство Оборони України, м. Харків,
доцент кафедри „Радіотехніки та антенно -
фідерних пристроїв”.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Карпенко Володимир Іванович,
Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Міністерство Оборони України, м. Харків,
провідний науковий співробітник кафедри „Теорії стрільби зенітними керованими ракетами”;
доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Скворцов Тарас Олександрович
Інститут іоносфери Національної академії наук України, м. Харків,
старший науковий співробітник.
Провідна установа | Відкрите акціонерне товариство “АТ Науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань” Мінпромполітики України, м. Харків.
Захист відбудеться „ 27 ” жовтня 2006 року о 13.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.07 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17. Тел. 707-43-52.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
Автореферат розіслано „ 26 ” вересня 2006 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради |
В.В. Лукін .


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Більшість передаючих або приймально-передаючих активних фазованих антенних решіток (ФАР), що використовуються, наприклад, у системах контролю космічного простору, є громіздкими, нетранспортабельними антенами [1]. Для таких ФАР актуальними є задачі розробки і дослідження вбудованих пристроїв контролю і настроювання, що охоплюють не тільки системи розподілу потужності, але і випромінюючу систему антен. Контроль випромінюючої системи ФАР потребує перевірку амплітудно-фазового розподілу (АФР) на апертурі антени з урахуванням взаємних зв'язків випромінювачів. Для стаціонарних ФАР такий контроль необхідно реалізувати в присутності перевідбитків зондувального сигналу від землі й елементів конструкції антени.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Тематика дисертаційної роботи базується на пріоритетних напрямках розвитку науки і техніки в рамках Загальнодержавної (Національної) космічної програми України на 2003–2007 роки (IV цільова програма – „Розвиток наземної інфраструтури навігаційних і спеціальних інформаційних систем”), а також координаційних планів науково-дослідних робіт Міністерства освіти і науки України (п.7 – “Перспективи інформаційної технології, основи автоматизації, системи зв'язку”). Дисертаційна робота виконана в Об'єднаному науково-дослідному інституті Збройних Сил України, нерозривно пов'язана з науковими планами Об'єднаного науково-дослідного інституту і є частиною тем „Спостереження-ВНС” № ДР 0101U000058 (1999-2001), „Спостереження-ВНС-Є” № ДР 0101U000163 (2002-2003), у яких автор брав участь як відповідальний виконавець.
Мета і задачі досліджень.
Метою роботи є розробка і дослідження принципів побудови вимірювально-обчислювальної системи „досліджувана ФАР плюс решітка вимірювальних зондів у її ближній зоні”, призначеної для контролю і настройки АФР на апертурі стаціонарної передаючої ФАР.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні наукові задачі:
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ВБУДОВАНА ВИМІРЮВАЛЬНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ І НАСТРОЙКИ СТАЦІОНАРНОЇ ПЕРЕДАЮЧОЇ ФАЗОВАНОЇ АНТЕННОЇ РЕШІТКИ НА БАЗІ РЕШІТКИ ВИМІРЮВАЛЬНИХ ЗОНДІВ У БЛИЖНІЙ ЗОНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок