Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВА ПОТОКОВИМИ МЕТОДАМИ Спеціальність

МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВА ПОТОКОВИМИ МЕТОДАМИ Спеціальність

Назва:
МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВА ПОТОКОВИМИ МЕТОДАМИ Спеціальність
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,52 KB
Завантажень:
430
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Зайцев Ігор Св’ятославович
УДК 65:519.876.2
МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВА ПОТОКОВИМИ МЕТОДАМИ
Спеціальність
08.00.11 – математичні методи, моделі
та інформаційні технології в економіці
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2008


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики та інформаційних технологій Донбаського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України (м. Алчевськ).
Науковий керівник
доктор економічних наук, професор Акмаєв Анатолій Ісайович, Донбаський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, ректор (м. Алчевськ).
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Румянцев Микола Васильович, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри математики та математичних методів в економіці (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Берсуцький Антон Якович, Донецький університет економіки та права, проректор з економічної та фінансової діяльності
(м. Донецьк).
Захист відбудеться 27.02.2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198_а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розісланий 25 січня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради Г.С. Овечко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний етап розвитку економіки України характеризується високою динамікою зміни її стану й складових, обумовлених змінами, викликаними перехідною формою господарювання. Наслідком таких змін є невизначеність зовнішнього середовища підприємства, що багаторазово збільшує ризик його функціонування й істотно ускладнює процес управління різними видами діяльності: функціональної, адміністративної, господарської. До низки галузей промисловості, для яких вирішення розглянутих питань набуває найважливішого значення, відноситься, перш за все, металургія, частка у ВВП якої за станом на 2006 рік склала 25,9%. Розвиток металургійної галузі, про який свідчить підвищення індексу промислового виробництва в середньому по Україні з 98,5% у 2005 році до 108,9% у 2006 році, зумовлює актуальність вдосконалення систем і механізмів управління.
Сучасне виробництво являє собою складну динамічну систему потокових процесів, яка характеризується великою кількістю змінних характеристик. Функціонуючи в умовах перехідної економіки, виробничі системи перебувають під впливом різних типів зовнішніх і внутрішніх факторів, що знижують їхню ефективність. Фактори середовища, що мають неоднаковий ступінь структурованості, впливають на бізнес-процеси у виробничій системі на різних рівнях формування управлінських рішень. Узгодження руху ресурсних потоків, визначення об'ємних, вартісних і часових параметрів потоків ресурсів необхідно здійснювати на основі гнучких змін параметрів ефективності фінансових операцій, цілей управління і врахування впливу зовнішнього і внутрішнього середовища підприємства. При цьому управління матеріальними та інформаційними потоками повинне здійснюватись у тісному зв'язку з управлінням фінансами на стадіях планування, організації і контролю за здійсненням логістичних процесів.
Методологічну базу дослідження складає застосування потокових методів управління, тобто методів управління економічними системами як сукупністю ресурсних потоків, орієнтованих на вирішення задач управління та оптимізацію для систем нерозривно-дискретного типу.
У роботах провідних вітчизняних і зарубіжних вчених економістів – Н.П. Бусленка, В.В. Глухова, Ю.Г. Лисенка, М.Г. Гузя, О.І. Амоши, В.Я. Заруби, А. Гофмана, М.В. Румянцева – висвітлено методи системного аналізу, теорії організації, сучасні концепції управління виробництвом і логістики.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВА ПОТОКОВИМИ МЕТОДАМИ Спеціальність

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок