Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ПОЛІПШЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОРЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВ АПК ( за матеріалами птахопідприємств Харківської області )

ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ПОЛІПШЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОРЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВ АПК ( за матеріалами птахопідприємств Харківської області )

Назва:
ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ПОЛІПШЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОРЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВ АПК ( за матеріалами птахопідприємств Харківської області )
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,82 KB
Завантажень:
247
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОД
АРСТВА


ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ім. В.В. ДОКУЧАЄВА
ЧЕРКАШИНА Майя Вікторівна
УДК 636.51:338.109.121.2
ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ПОЛІПШЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОРЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВ АПК
( за матеріалами птахопідприємств Харківської області )
Спеціальність 08.07.02 – Економіка сільського
господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2001
Дисертацією є рукопис
Дисертаційна робота виконана в Харківському державному технічному університеті сільського господарства на кафедрі економіки, бізнесу та маркетингу.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент УААН,
Амбросов Володимир Якович,
завідувач Харківського відділу науково-виробничих формувань інституту аграрної економіки УААН
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Рабштина Василь Михайлович
(кафедра економіки та маркетингу
Полтавського державного
сільськогосподарського інституту)
кандидат економічних наук, доцент
Щетінін Микола Дмитрович
(кафедра організації виробництва та менеджменту
Харківського державного технічного університету
сільського господарства)
Провідна установа: Національний аграрний університет
Захист дисертації відбудеться “ 27 “ червня 2001 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.803.01 в Харківському державному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного аграрного університету ім.. В.В. Докучаєва.
Автореферат розісланий “ 23 “ травня 2001
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к. е. н. Македонський А.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Специфічні особливості виробництва продукції птахівництва – стаціонарний тип машин і обладнання, регламентовані часи доби, сезонів і року виконання технологічних процесів обслуговування птиці, обмеженість видів робіт, їх здійснення у приміщеннях, спорудах передбачають доцільність застосування електроенергії, як основної галузі. Вона є основою автоматизації, удосконалення технологій, підвищення продуктивності праці, зниження вартості продукції і тому потребує розробки концепцій її ефективного використання в зазначеній галузі.
Проблемам застосування електроенергії в різних технологічних процесах, а також виявлення впливу її на продуктивні якості присвячено чимало праць вітчизняних та зарубіжних вчених і практиків: М.А. Асріяна, Д.С. Ахундова, В. Дворжачека, О.Б. Заглядової, І.І. Івко, О.Я. Кокоріна, Л.В. Корватовської, В.Д. Куміна, І.О. Мимріна, С.А. Овчукової, В.Я. Пудова, Ренате Штрошайн, В.К. Резніковського, П.І. Савченка, С.І. Сметнева, В.Ф. Соколова, Т.А. Столяра, В.І. Фісініна, В.В. Шведова, В.Н. Якубовського та інших. Але цілий ряд питань раціонального використання енергоресурсів не знайшов вирішення стосовно до умов ринкового перетворення механізму господарювання.
Аналіз свідчить про те, що важливою передумовою активізації політики енергозбереження є реформування господарського механізму України на підставі соціальної ринкової економіки. Ці питання знаходять досить широке відображення в економічній літературі. До найбільш відомих належать праці В.Я. Амбросова, В.І. Бойка, В.Г. Більського, А.О. Бугуцького, П. Гайдуцького, І.І. Лукінова, В.П. Мартьянова, В.І. Перебийніса, В.М. Рабштини, В.Г. Рижкова, П.Т. Саблука, О. Шпичака та інших.
Сучасна практика використання електроенергії у виробництві птахівничих підприємств, недостатня ефективність якої стала цілком очевидною, поки ще не зазнає змін, хоча існуюча технологія не відповідає новим вимогам господарювання. Немає економічної оцінки застосування енергії в умовах її дефіциту і зростання цін на енергоносії. Спеціалісти і керівники господарств не завжди враховують приховані резерви підвищення економічної ефективності використання енергоресурсного потенціалу, який уже створений і не потребує додаткових інвестицій; не завжди використовують наукові розробки і пропозиції по удосконаленню прийомів, способів і обладнання при використанні окремих робіт і технологічних рішень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ПОЛІПШЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОРЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВ АПК ( за матеріалами птахопідприємств Харківської області )

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок