Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ МАШИННО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ МАШИННО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ МАШИННО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,85 KB
Завантажень:
183
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВЕЛИЧКО Олександр Петрович
УДК 338.43.01:334.012.23:631.172
ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ
МАШИННО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
спеціальність 08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Макаренко Петро Миколайович,
Дніпропетровський державний аграрний
університет, завідувач кафедри аграрного
бізнесу.
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор
Рабштина Василь Михайлович
Полтавська державна аграрна академія,
завідувач кафедри економіки та маркетингу;
кандидат економічних наук, доцент
Васильєва Валентина Георгіївна
Академія митної служби України,
доцент кафедри обліку та аудиту в митній
системі.
Провідна установа – Харківський національний аграрний університет ім. В. В. Докучаєва Міністерства аграрної політики України, кафедра організації виробництва і агробізнесу.
Захист відбудеться “24” жовтня 2002 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.804.01 в Дніпропетровському державному аграрному університеті за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25, ауд. 342.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25.
Автореферат розісланий “23” вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Миронова Р. М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкова трансформація сільського господарства на принципах приватної власності на землю і майно значно збільшила коло товаровиробників і тим самим розширила попит на знаряддя праці в сільськогосподарському виробництві. Ті сільськогосподарські машини і обладнання, які одержують у власність нові підприємницькі структури часто мають високу вартість і відповідно потребують ефективного використання. Останнє знаходиться в прямій залежності від продуктивності машин і агрегатів, терміну, способів і форм їх експлуатації. Особливо важливого значення набуває міжгосподарське машинно-технологічне обслуговування в сільському господарстві. Наявний організаційно-економічний механізм міжгосподарського використання знарядь праці в аграрному виробництві потребує подальшої розробки і адаптації до розвитку ринкової економіки.
Глибокі дослідження процесу міжгосподарського машиновикористання в агробізнесі серед вітчизняних науковців здійснені вченими-економістами П. І. Гайдуцьким та М. М. Лобасом. Різні аспекти цього процесу відображені в наукових працях українських вчених Г. М. Підлісецького, В. Я. Месель-Веселяка, М. Й. Маліка, І. П. Масло, Р. В. Пікуса, Я. К. Білоуська, П. А. Денисенка, С. О. Тивончука, І. Г. Тивоненка і зарубіжних дослідників В. В. Милосердова, К. І. Алієва, С. М. Сазонова, Е. Касла, М. Байрда та інших.
Разом з тим, не всі аспекти цієї багатопланової проблеми достатньо досліджені, а деякі залишаються дискусійними. Це стосується питань формування організаційних структур, оцінки їх розвитку, заходів підвищення ефективності міжгосподарського використання техніки.
Останнє визнано одним із основних шляхів забезпечення ефективного енергоощадного аграрного виробництва, що надає можливість сільського-сподарським товаровиробникам скористатися новітніми технологіями, які сприятимуть підвищенню продуктивності і прибутковості аграрного бізнесу.
Ці обставини визначили вибір теми дисертаційного дослідження, її актуальність та практичне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з планом науково-дослідних робіт Дніпропетровського державного аграрного університету, що зкоординовані з тематикою Інституту аграрної економіки УААН “Розробка методологічних та організаційно-економічних засад розвитку підприємництва та кооперації в агропромисловому виробництві”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ МАШИННО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок