Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ЯКОСТІ ЗВ'ЯЗКУ В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ

МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ЯКОСТІ ЗВ'ЯЗКУ В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ

Назва:
МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ЯКОСТІ ЗВ'ЯЗКУ В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,62 KB
Завантажень:
222
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Система спільноканальної сигналізації №7 (СКС7) до кінця двадцятого ст
оріччя зайняла значне місце у світі телекомунікацій


ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПОСВЯТЕНКО ВСЕВОЛОД ПЕТРОВИЧ
УДК 681.51
МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ЯКОСТІ ЗВ'ЯЗКУ
В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ
01.05.02 – Математичне моделювання та обчислювальні методи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Вінницькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Квєтний Роман Наумович,
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри автоматики та інформаційно-вимірювальної техніки
Офіційні опоненти:
доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник
Фінін Георгій Семенович,
Міжнародний Соломонів Університет, м. Київ,
перший проректор
доктор технічних наук, професор
Кичак Василь Мартинович,
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри телекомунікаційних систем та телебачення
Провідна установа:
Національна металургійна академія України,
кафедра інформаційних технологій і систем,
Міністерство освіти і науки України, м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться "16" березня 2007 р. о 12 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.01 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий "12" лютого 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Захарченко С.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Бурхливий розвиток телекомунікаційних технологій викликав появу нових послуг, що можуть бути надані користувачам і, відповідно, загострив процес конкурентної боротьби між операторами зв’язку. Останнім часом з'явилась велика кількість операторів зв’язку і вони можуть надавати різні послуги своїм абонентам. Якщо абонент хоче отримати певну послугу він має можливість обирати одну з ряду телекомунікаційних компаній. Перелік послуг, що надаються телекомунікаційними компаніями, в принципі, однаковий, однаковими також є і тарифи на надання цих послуг. Тому в цій ситуації на перше місце перед абонентом виходять питання щодо якості надання послуги. Саме тому сьогодні для операторів зв’язку на перше місце виходять поняття "якості зв'язку", "забезпечення відповідної якості", "підвищення якості надання послуг".
На сьогодні рекомендації міжнародної спілки зв’язківців ITU-T, що регламентують параметри, характеристики, показники та вимоги до якості послуг, що надаються, не враховують усіх можливих режимів функціонування телекомунікаційних мереж, а саме режимів великого навантаження, великої затримки сигналів тощо. При цьому виникає ситуація, коли оператор зв’язку не може адекватно оцінити якість послуг, що надаються кінцевому споживачу, та приймати відповідні рішення щодо розвитку мережі зв’язку. Використання існуючих моделей та методик оцінки якості дозволяють оцінити лише одиничні параметри якості, а механізму для комплексної оцінки якості наданих послуг, якості функціонування телекомунікаційних мереж ще не існує.
Це обумовлює актуальність розробки математичних моделей характеристик та параметрів функціонування мереж та виведення комплексного критерію якості надання послуг оператором зв’язку.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась на основі науково-дослідницьких робіт кафедри автоматики та інформаційно-вимірювальної техніки ВНТУ та ІВП "ІнноВінн" в 2002-2006 роках, а також згідно тематичних планів підготовки та освоєння нової продукції ІВП "ІнноВінн" в рамках інноваційного проекту № 64 від 12.10.2001 Технологічного парку "Інститут монокристалів" за темою "Розробка, виготовлення та впровадження інформаційних систем та апаратно-програмних комплексів для забезпечення проблем галузі телекомунікацій на внутрішньому та зовнішньому ринках" (Направлення НДР ІВП "ІнноВінн" – "Аналіз та тестування телекомунікаційних мереж з сигналізацією СКС7", тема НДР: "Розробка першої вітчизняної системи моніторингу первинної та місцевої мережі зв’язку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ЯКОСТІ ЗВ'ЯЗКУ В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок