Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЙ ЖЕЛЕЙНИХ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ФІТОДОБАВОК

РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЙ ЖЕЛЕЙНИХ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ФІТОДОБАВОК

Назва:
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЙ ЖЕЛЕЙНИХ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ФІТОДОБАВОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,49 KB
Завантажень:
286
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
На основании проведенной оптимизации получены оптимальные значения
параметров технологии желейного мармелада с фитодобавками, приведенн
ые в табл


ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Золотарьова Людмила Анатоліївна
УДК 664.149 - 035.83.002.3
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЙ
ЖЕЛЕЙНИХ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ
З ВИКОРИСТАННЯМ ФІТОДОБАВОК
Спеціальність 05.18.01 - технологія хлібопекарських
продуктів та харчових концентратів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса 2002


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній академії харчових технологій
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Карнаушенко Лідія Іванівна
Науковий консультант: кандидат технічних наук, доцент
Іоргачова Катерина Георгіївна,
Одеська національна академія харчових технологій, кафедра технології хліба, кондитерських виробів та громадського харчування, доцент
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Ковбаса Володимир Миколайович,
Національний університет харчових технологій, кафедра технології хліба, кондитерських, макаронних виробів, харчоконцентратів, проректор по учбовій роботі
кандидат технічних наук, професор
Калакура Марія Михайлівна,
Київський національний торговельно-економічний університет, кафедра технології та організації громадського харчування, професор кафедри
Провідна установа: Харківський державний університет харчування та
торгівлі, кафедра технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “17” січня 2003 р. о 1030 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .088.01 Одеської національної академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Канатна, , аудиторія А-234.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської національної академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Канатна, 112.
Автореферат розісланий “16” грудня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Гапонюк О.І.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Одним з діючих шляхів підвищення рівня здоров’я населення слід вважати створення продуктів харчування спеціальної групи.
У цьому відношенні лікарська рослинна сировина (ЛРС) є невичерпним джерелом натуральних біологічно активних речовин (БАР), які навіть у мінімальній кількості впливають благодійно на організм людини. Рослинні препарати добре переносяться людьми незалежно від віку, мають широкий спектр дії і, головне  активні у відношенні вірусів, які вже здобули стійкість до антибіотиків і синтетичних ліків. Ці препарати впливають не окремими речовинами, а комплексом сполук, дозованих природою, що важко створити штучним шляхом.
Керуючись тезою, що попередити захворювання легше, ніж його лікувати, і з огляду на роль харчування у формуванні здорового організму, можна вважати, що своєчасною є проблема розробки і впровадження технологій виробництва продуктів харчування функціонального призначення на основі використання біологічно активних добавок з нетрадиційних видів місцевих лікарських рослин.
Кондитерське виробництво відрізняється вузьким асортиментом продуктів спеціального і дієтичного призначення. Желейний мармелад можна виділити, як дієтичний продукт, завдяки його рецептурному складу, а саме, пектиновим речовинам, що мають велику кількість активних центрів, спроможних адсорбувати й виводити з організму токсини і радіонукліди. Володіючи пролонгуючим ефектом, пектин посилює дію БАР фітодобавок на організм.
Вибір фітодобавок і напрямки їх використання базуються на частоті захворювань і вимогах, розроблених дієтологами і педіатрами. Відповідно до даних органів охорони здоров'я, останнім часом у загальній структурі захворювань зростає питома вага хвороб, пов'язаних з порушенням діяльності імунної системи і обмінних процесів, зокрема, цукрового діабету (в Україні хворіє близько 1 мільйона чоловік і щорічно їх чисельність збільшується на 10-15 %) та застудних захворювань верхніх дихальних шляхів і органів дихання в цілому, особливо в зимовий період.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЙ ЖЕЛЕЙНИХ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ФІТОДОБАВОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок