Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ, КОНСТРУЮВАННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ МЕХАНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ УСТАНОВОК ДЕСУЛЬФУРАЦІЇ ЧАВУНУ

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ, КОНСТРУЮВАННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ МЕХАНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ УСТАНОВОК ДЕСУЛЬФУРАЦІЇ ЧАВУНУ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ, КОНСТРУЮВАННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ МЕХАНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ УСТАНОВОК ДЕСУЛЬФУРАЦІЇ ЧАВУНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,33 KB
Завантажень:
197
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національна металургійна академія України
Міністерство освіти і науки України
БАШМАКОВ Олександр Михайлович
УДК 669.162.267.642:669.721.002.5.083.133
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ, КОНСТРУЮВАННЯ
ТА ВПРОВАДЖЕННЯ МЕХАНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ
УСТАНОВОК ДЕСУЛЬФУРАЦІЇ ЧАВУНУ
Спеціальність - 05.05.08
”Машини для металургійного виробництва”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті чорної металургії ім. З. І. Некрасова Національної академії наук України (ІЧМ), м. Дніпропетровськ.
Науковий керівник:
Член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, професор
БОЛЬШАКОВ Вадим Іванович,
директор Інституту чорної металургії ім. З.І.Некрасова НАН України,
(м. Дніпропетровськ)
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук, старший науковий співробітник
НОСКОВ Валентин Олександрович,
провідний науковий співробітник відділу технологічного обладнання та
систем керування Інституту чорної металургії ім. З. І. Некрасова НАН України (м. Дніпропетровськ)
Кандидат технічних наук, доцент
ДОБРОВ Ігор В’ячеславович,
завідувач кафедри прикладної механіки Національної металургійної
академії України (м. Дніпропетровськ)
Захист відбудеться ”08” квітня 2008 р. о _1230_годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.084.03 Національної металургійної академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної металургійної академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
Автореферат розісланий ”_05 ”_березня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ______________ Л.В. Камкіна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. В останні роки істотно зросла актуальність вирішення проблеми кардинального підвищення якості сталі за рахунок виробництва низькосірчаних і особливочистих за сіркою марок з одночасним зменшенням витрат на її одержання. Зростаючі вимоги до якості чавуну для конвертерного переробу поставили задачу зменшення в ньому вмісту сірки до 0,005– 0,001 %, вирішення якої може бути досягнуто шляхом подальшого вдосконалення технології й обладнання, які забезпечують глибоку десульфурацію чавуну.
Наприкінці 70-х років минулого сторіччя на основі досвіду експлуатації перших установок десульфурації чавуну й різнопланових комплексних досліджень існуючих технологій і обладнання, фахівцями Інституту чорної металургії (ІЧМ), Інституту титану, НВО ”Інфоком”, ВАТ ”Черметмеханізація”, НВО ”Енергосталь” і Дніпропетровського національного університету були запропоновані технічні рішення, які дозволили розробити нову технологію й створити сучасне обладнання для десульфурації чавуну в ковшах гранульованим магнієм без добавок. Дослідження й розробки, спрямовані на створення методів розрахунку й удосконалення обладнання установок десульфурації чавуну та створення сучасних автоматизованих комплексів машин, актуальні й мають теоретичне й практичне значення.
Дисертаційна робота є продовженням і подальшим розвитком напрямку з удосконалення технології та обладнання установок позапічної десульфурації чавуну гранульованим магнієм, розпочатого в ІЧМ понад сорок років тому під керівництвом докт.техн.наук Н.О.Воронової, і присвячена створенню обладнання сучасних автоматизованих комплексів десульфурації чавуну нового покоління. Створення цих комплексів здійснювалося під керівництвом докторів технічних наук А.П. Шевченка та В.І. Большакова. В дослідження та модернізацію діючих установок, створення обладнання установок десульфурації чавуну, машин для скачування шлаків і засобів автоматизації істотний внесок зробили В.О.Александров, Б.В. Двоскін, Е.А. Троценко, Ю.І. Черевик, О.Г. Бондаренко, В.М. Чумарний, Н.В. Морозов, А.Ю. Рукас, А.Н. Бураков і ін.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, контрактами:
Виконання дисертаційної роботи пов’язане з тематичними планами наукових досліджень ІЧМ, виконаних у рамках пошукових і госпдоговірних робіт таких як: –
ВО.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ, КОНСТРУЮВАННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ МЕХАНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ УСТАНОВОК ДЕСУЛЬФУРАЦІЇ ЧАВУНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок