Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕХАНІЗМ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ (на прикладі структур видавничо-поліграфічного комплексу (ВПК))

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕХАНІЗМ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ (на прикладі структур видавничо-поліграфічного комплексу (ВПК))

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕХАНІЗМ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ (на прикладі структур видавничо-поліграфічного комплексу (ВПК))
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,34 KB
Завантажень:
300
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Івана Франка
М А Л Я Р Ч У К
І Р И Н А І В А Н І В Н А
УДК 658.5:655+334.726
ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕХАНІЗМ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ
(на прикладі структур видавничо-поліграфічного комплексу (ВПК))
08.02.03. – Організація управління, планування і
регулювання економікою
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській академії друкарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
кандидат економічних наук, доцент Холод Зеновія Михайлівна, Українська академія друкарства, завідувач кафедри економіки, обліку і аудиту у структурах видавничо-поліграфічного комплексу.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Мних Євген Володимирович, Львівський національний університет імені Івана Франка, завідувач кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук Горин Михайло Петрович, Інститут регіональних досліджень НАН України, старший науковий співробітник.
Провідна установа:
Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра економіки підприємства та менеджменту (м.Львів).
Захист відбудеться 7 березня 2001 року о 12.00. годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.01 у Львівському національному університеті імені Івана Франка за адресою: 79008, м. Львів, проспект Свободи, 18.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: 79005, м. Львів, вул. Драгоманова, 5.
Автореферат розісланий 3 лютого 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Вовк В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В умовах інвестиційної кризи, коли виникає необхідність удосконалення підходів щодо реформування економіки та інституціональних структур, які обслуговують економічну сферу, одним з перспективних напрямків економічних перетворень в Україні виступає підприємництво з залученням іноземного капіталу. Організація та розвиток діяльності підприємств з іноземними інвестиціями є способом виходу держави з самоізоляції, засобом інтеграції її до світових систем господарювання і міжнародного розподілу праці. Підприємства за участю іноземного капіталу виступають найбільш прогресивною, конкурентоспроможною формою господарювання, інструментом формування ринкових відносин в економіці України. За сприятливих умов і при розширенні діяльності підприємства з іноземними інвестиціями можуть позитивно впливати на економічний розвиток, гальмування спаду виробництва, зростання національної економіки.
Підприємництво з залученням іноземного капіталу запобігає монополізації економіки, сприяє створенню прогресивної структури виробництва, реалізації потенціалу ринкових відносин, розвитку конкурентних відносин між суб’єктами підприємництва.
Спільні підприємства (СП) як різновид підприємств з іноземними інвестиціями – це одна з форм відображення певного економічного процесу, якою зараз є інтернаціоналізація виробництва і капіталу. Організація даної форми міжнародного співробітництва зумовлюється потребами розвитку продуктивних сил та рівнем їх розвитку, який існує в суспільстві.
Для більшості підприємницьких структур України створення спільного підприємства інколи виступає чи не єдиним можливим способом виходу на зовнішній ринок і закріплення на ньому. Утворення спільної з іноземним інвестором структури розкриває для вітчизняних виробників нові джерела ефективного зовнішнього фінансування, можливості по запозиченню новітніх технологій, набуттю професійних навичок і майстерності, управлінського досвіду, розвитку експортного потенціалу підприємства, виходу його на світовий ринок.
Не зважаючи на те, що кількість створених в Україні підприємств з іноземними інвестиціями є невеликою, їх діяльність уже позначилася на результатах зовнішньоекономічного співробітництва держави, потребує аналізу та обгрунтування напрямків стимулювання співпраці з іноземними суб’єктами господарювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕХАНІЗМ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ (на прикладі структур видавничо-поліграфічного комплексу (ВПК))

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок