Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управління процесами технічного обслуговування повітряних суден в аеропорту з використанням автоматизованої системи

Управління процесами технічного обслуговування повітряних суден в аеропорту з використанням автоматизованої системи

Назва:
Управління процесами технічного обслуговування повітряних суден в аеропорту з використанням автоматизованої системи
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,93 KB
Завантажень:
186
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Мутлак Нуралдін
УДК629.735.083.02/06:681.3(043.3)
Управління процесами технічного обслуговування повітряних суден в аеропорту з використанням автоматизованої системи
Спеціальність: 05.22.20 – Експлуатація та ремонт засобів транспорту
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі Збереження льотної придатності авіаційної техніки Національного авіаційного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Комаров Андрій Олександрович
професор кафедри “Збереження льотної
придатності авіаційної техніки”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Іщенко Сергій Олександрович
професор кафедри аеродинаміки повітряних суден
та безпеки польотів, НАУ
кандидат технічних наук
Лук’янов Сергій Тимофійович
начальник управління стратегічного розвитку та
нормативного забезпечення Державного
департаменту авіаційного транспорту
Провідна організація: Харківський інститут Військово-Повітряних
Сил України.
Захист дисертації відбудеться “18 ” “жовтня” 2001 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.062.03 в Національному авіаційному університеті.
Адреса: 03058, м Київ - 58, проспект Космонавта Комарова, 1
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного авіаційного університету.
Автореферат розісланий “18” “вересня” 2001р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої Ради
Д 26.062.03,
доктор технічних наук Запорожець О.І.
Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи і її зв'язок із науковими програмами і темами. Удосконалення льотної і технічної експлуатації повітряних суден було і залишається важливою і до кінця не вирішеною задачею, що безпосередньо пов'язана із забезпеченням безпеки польотів і ефективністю використання повітряного транспорту.
Багато вчених і спеціалістів усього світу постійно ставлять і вирішують різноманітні задачі, які стосуються цієї проблеми. Проте, варто зауважити, що інтереси більшості дослідників, які займаються технічною експлуатацією, в основному, спрямовані на удосконалення організації періодичних форм технічного обслуговування, забезпечення фактичної надійності повітряних суден (ПС) та їхньої діагностики.
Немає сумнівів, що ці задачі дуже важливі, і тут досягнуті певні успіхи. Разом із цим, питанням організації оперативного технічного обслуговування (ОТО) приділяється недостатньо уваги.
В країнах Ближнього Сходу широко використовується парк ПС інших держав, що здійснюють міжнародні перевезення, причому інтенсивність цього потоку з роками постійно зростає. У цих умовах велику роль грає добре організована система ОТО, що дозволяє зменшити простої ПС в аеропортах, скоротити порушення вильотів і скасування рейсів, а також вибрати відповідні керуючі впливи на ОТО при виникненні в аеропортах збійних ситуацій. Створення сприятливих і конкурентних умов сприяє різкому зростанню обсягу транзитних перевезень, що дозволяє одержати значний прибуток при мінімальних витратах.
Це і визначило напрямок досліджень. Вони базуються на сучасній методології дослідження складних стохастично-детерминованих процесів методами імітаційного моделювання. При проведенні дослідження використан підхід, зформований і розвинений у роботах О.М. Андронова, О.Ф Аксьонова, Є.А. Барзиловича, В.А. Ігнатова, В.С. Новікова, А.О. Комарова, С.О. Дмитрієва, М.С. Кулика, М.Н. Кордонського, М.М. Смирнова і багатьох інших учених, які зробили значний внесок у розвиток теорії і практики дослідження процесів експлуатації ПС. Робота є частиною комплексних досліджень, що проводилися на кафедрі збереження льотної придатності авіаційної техніки НАУ.
Мета і задачі досліджень. Метою даних досліджень є підвищення ефективності використання авіаційної техніки (АТ) і зберігання льотної придатності ПС на основі використання сучасних інформаційних технологій керування процесами їх оперативного технічного обслуговування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Управління процесами технічного обслуговування повітряних суден в аеропорту з використанням автоматизованої системи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок