Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА НЕРУХОМОСТІ

ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА НЕРУХОМОСТІ

Назва:
ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА НЕРУХОМОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,23 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Нестеренко Ірина Сергіївна
УДК 69.003:658.015:339.03
ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА НЕРУХОМОСТІ
Спеціальність 05.13.22 - Управління проектами та розвиток
виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: - кандидат економічних наук, доцент
Погорельцев Володимир Миколайович,
Київський національний університет
будівництва і архітектури, доцент кафедри організації і управління будівництвом.
Офіційні опоненти: - доктор економічних наук, професор
Бондаренко Євген Валентинович,
президент Української академії інвестування
в науку та будівництво, м.Київ;
- кандидат технічних наук, доцент
Крумеліс Юрій Всеволодович,
Київський національний університет
будівництва і архітектури, доцент кафедри
міського будівництва.
Провідна установа: - Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, м.Дніпропетровськ.
Захист відбудеться 30 травня 2002р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ,Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 26 квітня 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03,
кандидат технічних наук, доцент М.О.Шебек
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми зумовлена об'єктивно зростаючими вимогами підвищення вірогідності техніко-економічної оцінки об'єктів нерухомості в умовах становлення вітчизняної ринкової економіки. Оскільки перехід до ринкової економіки в Україні супроводжується швидким розвитком приватної і колективної форм власності, появою на ринку нерухомості широкого спектра об'єктів житлового, суспільного і промислового призначення, реалізацією великої кількості інвестиційних проектів, то вивчення і удосконалення методів техніко-економічної оцінки нерухомості набувають рангу важливих теоретичних і практичних завдань.
Будь-яка будівля або споруда являє собою складну інженерну систему, яка складається з великої кількості різних конструктивних елементів за призначенням, нормативним терміном служби, фізико-механічними характеристиками, розвитком процесу руйнування (фізичним зносом), вартісними показниками тощо. Але сучасні методи оцінки технічного стану об'єктів нерухомості не враховують вище зазначені фактори і ґрунтуються лише на вартісних показниках, які мають недостатній кореляційний зв'язок з їх загальним технічним станом.
Ринкова ціна об'єкта нерухомості і її технічний стан – два фактори, які взаємопов'язані між собою. Неможливо вірно визначити ринкову вартість об'єкта нерухомості без проведення ретельного обстеження та оцінки його технічного стану. Результати обстеження є основою для оцінки вартості об'єктів нерухомості, для висновків стосовно фізично можливих варіантів їх використання, реалізації проектів реконструкції і модернізації, прогнозі сучасного і перспективного попиту на ринку.
Різноманітність конструктивних елементів за нормативним терміном служби в складі об'єктів нерухомості, складність і невизначеність проходження в них руйнівних процесів під впливом зовнішніх і внутрішніх факторів, недосконалість методів оцінки фізичного зносу об'єктів нерухомості як за нормативними документами, так і за результатами проведення технічної експертизи, негативний вплив недосконалості законодавчої бази стосовно землі, невизначеність ряду факторів економічної оцінки нерухомості та суб'єктивізм практичних методів економічної оцінки на сучасному ринку нерухомості, вимагають належного техніко-економічного обґрунтування та вдосконалення. Ці питання ще не знайшли техніко-економічного вирішення, що і визначає актуальність даної дисертаційної роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА НЕРУХОМОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок