Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ ЗНИЖЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ ЗНИЖЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ ЗНИЖЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,11 KB
Завантажень:
278
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Тема: Совершенствование методов управления эффективностью деятельн
ости электропоставляющего предприятия в условиях государственного ре
гулирования оптовой цены на электроэнергию


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 658.26+621.311.1
КУДЕНКО ГРИГОРІЙ ОВСІЙОВИЧ
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ ЗНИЖЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ
ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01 - Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ 2004


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент
Бєлєнцов Володимир Миколайович,
Донецька державна академія управління
(м. Донецьк) Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри “Менеджмент у виробничій сфері”.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Скубенко Володимир Петрович,
Донецька державна академія управління
(м. Донецьк) Міністерства освіти і науки України, професор кафедри “Інноваційний менеджмент та управління проектами”;
кандидат економічних наук, доцент
Короленко Сталіна Миколаївна,
Криворізький технічний університет (м. Кривий Ріг) Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри “Економічний аналіз та фінанси”.
Провідна установа – Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ), кафедра “Економіка підприємства”.
Захист відбудеться “16” вересня 2004 року об 11-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.080.01 при Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 19.
Автореферат розісланий “5” серпня 2004 року.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради К.08.080.01 |
О.П. Грідін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із найбільш серйозних питань в електроенергетиці України є господарські відносини між суб'єктами оптового ринку електроенергії (ОРЕ), що здійснюють виробництво, розподіл і постачання електроенергії споживачам. Наслідком як об'єктивних, так і суб'єктивних причин при їх регулюванні є зростаюча взаємозалежна заборгованість споживачів електроенергії, електропостачальних підприємств (електропостачальників), оптового постачальника (ДП "Енергоринок") перед виробниками електроенергії. Більшість способів, що пропонують регулюючі і галузеві організації та органи влади для зниження заборгованості в електроенергетиці України, спрямовані тільки на регулювання грошових потоків між ними і реструктуризацію існуючих боргів і не стосуються взаємовідносин між електропостачальниками і споживачами електроенергії, які є початковою ланкою у формуванні ланцюжка боргів за електроенергію. Існуючі теоретичні підходи неефективні до регулювання заборгованості електропостачальників і споживачів електроенергії. Це обумовлено їх природним монополізмом електроенергетики і низькою платоспроможністю багатьох споживачів в умовах переходу економіки України до ринкових відносин. Сформована ситуація викликає необхідність розробки нових підходів до зниження заборгованості за електроенергію електропостачальних підприємств і вдосконалення відповідного механізму. Це визначає мету, задачі, об’єкт і предмет дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження виконано в рамках науково-дослідних робіт Донецького державного університету управління МОН України за темами "Дослідження й обґрунтування методів підвищення ефективності господарської діяльності електропостачального підприємства" (№ держреєстрації 0102U006349, 2002 р. ) і "Дослідження і розробка сучасних методів управління ефективністю діяльності промислового підприємства" (№ держреєстрації 0102U006350, 2002-2003 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ ЗНИЖЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок