Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ

ЕФЕКТИВНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,13 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ
ЛІСІЦА ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА
УДК 658.87:334.5
ЕФЕКТИВНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ
СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ
Спеціальність 08.07.05 – економіка торгівлі та послуг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі комерційної діяльності та підприємництва Полтавського університету споживчої кооперації України.
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Балабан Петро Юрійович,
Полтавський університет споживчої кооперації України,
завідувач кафедри комерційної діяльності та підприємництва
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Виноградський Микола Данилович,
Київський університет туризму, економіки і права,
професор кафедри менеджменту, маркетингу та
економіки туризму
кандидат економічних наук, доцент
Антонюк Ярослав Михайлович,
Львівська комерційна академія Укоопспілки,
доцент кафедри комерційної діяльності та підприємництва
Провідна установа Донецький державний університет економіки і торгівлі
ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки
України, кафедра економіки підприємства
Захист дисертації відбудеться "26" лютого 2004 о 10єє годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.088.02 Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою:
61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333, ауд. 45.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333.
Автореферат розісланий "22" січня 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент Грінько А.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкові процеси в економіці України призвели до радикальних змін економічних умов функціонування торгівлі, посилення їх впливу на суспільство, що сприяло виникненню значних диспропорцій у розвитку споживчого ринку, передусім сільського. Споживча кооперація була і залишається організацією з багатогалузевою спрямованістю господарської діяльності і розвиненою інфраструктурою, історично інтегрованою і домінуючою на сільському споживчому ринку. Орієнтація споживчої кооперації на сучасні ринкові процеси обумовлює необхідність визначення нових напрямів діяльності підприємств, що формують її пріоритетні галузі, до яких належить і роздрібна торгівля. У зв’язку зі значними трансформаціями, що відбуваються у сфері роздрібної торгівлі, проявляються зміни у формуванні та розміщенні торговельної інфраструктури поселень, обумовлених порушеннями традиційних підходів до територіальної організації роздрібної торгівлі. Все це призводить до виникнення різких територіальних відмінностей у сфері обслуговування між містом і селом та негативно впливає на економічні результати діяльності роздрібних торговельних підприємств споживчої кооперації.
Однією з необхідних умов підвищення ефективності роздрібної торгівлі споживчої кооперації є досягнення максимальної збалансованості та відповідності її територіальної організації попиту населення та інтересам торговельних підприємств. Це потребує удосконалення теоретичних основ та методичних рекомендацій щодо підвищення ефективності територіальної організації роздрібної торгівлі споживчої кооперації, розробки ринково орієнтованих стратегій формування збалансованої та оптимальної територіальної структури її торговельної мережі.
Теоретичні та практичні аспекти проблем, що досліджуються, знайшли відображення в роботах видатних вітчизняних та зарубіжних учених: Туган-Барановського М.І., Чаянова А.В., Фрідмана А.М., Антонюка Я.М., Апопія В.В., Бабенка С.Г., Байдакова М.Ф., Балабана П.Ю., Бернвальда А.Р., Бланка І.О., Вахріна П.І., Виноградського М.Д., Воронової Є.М., Голошубової Н.О., Гончарука Я.А., Гребньова А.І., Куценко В.І., Лігоненко Л.О., Мазаракі А.А., Макарової Г.В., Маркіна Р., Марцина В.С., Овчарука М.П., Шемшученка Ю.С., Ушакової Н.М. та інших.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок