Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ

ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ

Назва:
ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,54 KB
Завантажень:
348
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА
"ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ
НАН УКРАЇНИ"
ТКАЧ ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ
УДК (330.322.01+330.341.1):338.245(477)
ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ
08.00.03 – економіка та управління національним господарством
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державній установі "Інститут економіки та прогнозування НАН України".
Науковий керівник | член-кореспондент НАН України,
доктор економічних наук, професор
Мунтіян Валерій Іванович,
Державна установа "Інститут економіки та прогнозування НАН України",
головний науковий співробітник.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук
Бегма Віталій Миколайович,
Об’єднаний інститут при Національній академії оборони України,
начальник кафедри;
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Жаліло Ярослав Анатолійович, Національний інститут стратегічних досліджень,
завідувач відділу економічної та
соціальної стратегії.
Захист відбудеться 18 червня 2008 р. о 14 годині 30 хвилин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.239.01 Державної установи "Інститут економіки та прогнозування НАН України" за адресою: 01011 м. Київ, вул. Панаса Мирного, 26.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державної установи "Інститут економіки та прогнозування НАН України" за адресою: 01011 м. Київ, вул. Панаса Мирного, 26.
Автореферат розісланий 16 травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Левчук Н. І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Враховуючи реальні світові тенденції та трансформаційні перетворення в економіці України, необхідно відмітити зростання актуальності проблем, пов’язаних із забезпеченням обороноздатності та національної безпеки держави.
Актуальність теми. Принципи, способи, сутність, завдання та шляхи реформування оборонної сфери держави вже неодноразово визначалися в законодавчих та нормативно-правових актах, але реалізація їх на конструктивні реформи йде дуже повільно.
Для забезпечення обороноздатності держави, та її економічного зростання необхідно розробити і задіяти такі інноваційні механізми, що дозволять найефективніше використати наявний потенціал оборонно-промислового комплексу (ОПК) України.
Виходячи з нагальної необхідності спрямування розвитку ОПК України на інноваційний шлях, особливу увагу необхідно зосередити на розробленні науково-методичних підходів до аналізу стану, визначення пріоритетів та напрямів розвитку ОПК України в сучасних умовах на основі впровадження інвестиційно-інноваційних процесів.
Дослідженню проблем розвитку інвестиційно-інноваційних процесів та оборонно-економічної проблематики в Україні присвячено значну кількість праць вітчизняних учених, таких як: Ю. Бажал, В. Бегма, Л. Безчасний, Р. Боднарчук, О. Бодрук, В. Борохвостов, О. Власюк, В. Геєць, О. Гончаренко, В. Горбулін, І. Єгоров, М. Єрмошенко, Я. Жаліло, О. Їжак, Б. Кваснюк, В. Кириленко, В. Кузьменко, О. Лапко, О. Маначинський, В. Мунтіян, Б. Парахонський, Г. Перепелиця, В. Семиноженко, П. Скурський, А. Шевцов. Також ці проблем досліджували і зарубіжні вчені: В. Андрієвський, І. Антоні, К. Атезоглу, С. Бартєнєв, Е. Бенуа, А. Бєлов, М. Вейденбаум, Д. Веллейс, С. Вікулов, Д. Гелбрейт, О. Грузков, Л. Думас, Е. Капштейн, Дж. Кейнс, П. Кеннеді, В. Леонтьєв, М. Маклін, А. Маркузен, В. Мартиненко, С. Мелмен, А. Мінтс, М. Мюллер, Д. Палм’єрі, Ф. Пірсон, А. Пожаров, У. Ростоу, П. Самуельсон, Р. Солоу, Р. Стевенсон, В. Ткачов, Р. Фарамазян, К. Хейвард, Ч. Хітч, Й. Шумпетер, І. Юдін та інші.
Високо оцінюючи дослідження інвестиційно-інноваційних процесів у національній економіці вітчизняних та зарубіжних учених, слід зазначити, що низка теоретичних та практичних протиріч розвитку ОПК України залишається малодослідженою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок