Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Нормалізація технологічних параметрів для удосконалення рулонного офсетного друку газет і журналів

Нормалізація технологічних параметрів для удосконалення рулонного офсетного друку газет і журналів

Назва:
Нормалізація технологічних параметрів для удосконалення рулонного офсетного друку газет і журналів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,60 KB
Завантажень:
269
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДРУКАРСТВА
НАЗАР
Ірина Михайлівна
УДК 655.3.022.51
Нормалізація технологічних параметрів
для удосконалення рулонного офсетного друку
газет і журналів
Спеціальність 05.05.01 — машини і процеси
поліграфічного виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2008


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі технології друкованих видань і паковань Української академії друкарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Стефан Мирослав Якуцевич,
Інститут поліграфії
Варшавської політехніки (Польща),
докторант Української
академії друкарства (м. Львів)
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Чехман Ярослав Іванович,
Українська академія друкарства,
професор кафедри поліграфічних машин
доктор технічних наук, доцент
Величко Олена Михайлівна,
Національний технічний університет України
„Київський політехнічний інститут”,
професор кафедри технології поліграфічного
виробництва
Захист відбудеться 2 липня 2008 р. о 12:00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.101.01 Української академії друкарства за адресою: 79020, м. Львів, вул. Підголоско, 19, ауд. 101.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Української академії друкарства (79008, м. Львів, вул. Підвальна, 17).
Автореферат розіслано 30 травня 2008 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В. Ц. Жидецький


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ *
Актуальність теми. Динамічний розвиток газетного та журнального виробництва як у світі, так і в Україні базується на використанні рулонного офсетного друку й вимагає забезпечення випуску високоякісної продукції.
Як показує огляд літературних джерел та аналіз практичного досвіду поліграфічних підприємств, якість газетної і журнальної продукції визначається нормалізацією умов друкування, що в значній мірі залежить від вибору типу паперу, фарб, устаткування й швидкості друкування.
Водночас чимало наукових і прикладних доробок присвячується пере-важно друкуванню на аркушевих офсетних машинах; проблеми, пов’язані
з дослідженням технології виготовлення газет на некрейдованому і журналів на крейдованому папері рулонним офсетним друком вивчені недостатньо. Разом з тим відмічено обмежене використання математично-статистичних методів у нормалізації технологічних параметрів процесу друкування газет
і журналів.
З огляду на це дослідження друкування газет і журналів на рулонних офсетних машинах є актуальними та перспективними, оскільки повинні визначити закономірності впливу технологічних параметрів на якість відбитків і здійснити раціональний вибір таких параметрів з точки зору ціна — якість.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукова спрямованість дисертаційної роботи відповідає Концепції національної інформаційної політики України, Закону України “Про пріоритетні напрямки інноваційної діяльності в Україні” № 433-IV від 16 січня 2003 р. та Основ-ним напрямам науково-технічного розвитку книговидання і преси до 2010 р., затвердженим наказом Держкомтелерадіо № 180 від 21 липня 2003 року.
Робота виконувалася на основі Договору про співпрацю між Україн-ською академією друкарства та Інститутом поліграфії Варшавської політехніки згідно з планами наукових досліджень кафедри технології друкованих видань і паковань УАД за держбюджетною темою “Інтенсифікація техноло-гічних процесів поліграфічного виробництва та покращення якості друкованої продукції”.
Мета і завдання дослідження. Метою роботи є нормалізація техно-логії друкування газет і журналів на рулонних офсетних друкарських машинах на основі розроблених контрольних карт оцінки якості відбитків, їх комп’ю-терного аналізу та порівняння з прийнятими європейськими нормами.
Поставлена мета дослідження зумовила такі його завдання:
1) аналіз стану та визначення напрямів удосконалення рулонного офсетного друку газет і журналів;
* Висловлюємо подяку д-ру техн. наук, професору кафедри технології друкованих видань і паковань УАД Лазаренку Е.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Нормалізація технологічних параметрів для удосконалення рулонного офсетного друку газет і журналів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок