Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НЕЧУТЛИВИХ ДО СИЛ ВАГИ НЕКЛАСИЧНИХ АВТОБАЛАНСИРІВ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НЕЧУТЛИВИХ ДО СИЛ ВАГИ НЕКЛАСИЧНИХ АВТОБАЛАНСИРІВ

Назва:
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НЕЧУТЛИВИХ ДО СИЛ ВАГИ НЕКЛАСИЧНИХ АВТОБАЛАНСИРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,55 KB
Завантажень:
109
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
НЕВДАХА ЮРІЙ АНДРІЙОВИЧ
УДК 62-752 : 62-755
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
НЕЧУТЛИВИХ ДО СИЛ ВАГИ НЕКЛАСИЧНИХ АВТОБАЛАНСИРІВ
Спеціальність 05.02.02 – Машинознавство
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Металорізальні верстати та системи” Кіровоградського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат фізико-математичних наук, доцент Філімоніхін Геннадій Борисович, Кіровоградський державний технічний університет, доцент кафедри деталей машин та прикладної механіки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Сторожев Валентин Павлович, Одеський державний морський університет, професор кафедри судноремонту;
доктор технічних наук, професор Лось Леонід Васильович, Житомирський державний агроекологічний університет, професор кафедри загальнотехнічних дисциплін.
Провідна установа: Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут інженерної механіки та транспорту, Міністерство освіти і науки України, м. Львів.
Захист відбудеться 19 січня 2004 р. о 15-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.002.10 при Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 02025, м. Київ-25, вул. Володимирська, 7 корпус № 25 , ауд. №10.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ-56, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий 15 грудня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ______________________________ В.А.Ковальов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В поліграфічній, гірничій, харчовій, сільськогос-подарській, переробній та інших галузях народного господарства широко використовуються екстрактори, сепаратори і центрифуги з вертикально розташованим ротором. У цих машинах від нерівномірного розподілу сировини, що обробляється, виникають дисбаланси, що призводить до вібрацій. Вібраційний стан визначає ресурс і надійність машин, точність виконання заданого технологічного процесу. Вібрація шкідливо впливає на організм людини. Явища, які виникають при роботі машини, спричиняють серйозні поломки й аварії. В зв’язку з цим проблема зниження рівня вібрацій машин набуває першорядного значення.
Для усунення вібрацій і зрівноваження роторів використовують класичні автобалансуючі пристрої (АБП), до яких належать кільцеві, кульові та маятникові пристрої. Існують некласичні АБП, в яких коригувальні вантажі (КВ) виготовлені у вигляді твердих тіл, що рухаються навколо точки на поздовжній осі ротора. Некласичні пристрої мають низку технічних переваг над класичними, зокрема, діють на ротор із силами, які потрібні для зрівноваження дисбалансу, забезпечують спокійний розгін і вибіг ротора, не потребують великої точності виготовлення, не вносять додаткового динамічного дисбалансу в систему і т.д. Але КВ в таких пристроях чутливі до сил ваги, що знижує точність балансування ротора, особливо на швидкостях, що у 18 разів перевищують резонансну швидкість. Тому однією із актуальних проблем стає задача усунення чутливості КВ до сил ваги в некласичних АБП, розробка принципів конструювання нових пристроїв та забезпечення умов їх працездатності. Останню треба досліджувати як теоретично, так і експериментально, оскільки теоретичні дослідження дають більш загальні результати, а експериментальні дозволяють дослідити ті явища, які теоретично важко дослідити.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота відповідає темі наукових досліджень КДТУ “Зрівноваження обертових тіл пасивними автобалансирами” (Держ. реєстр. № 0103V006103), та державній цільовій програмі № 062 "Програма виробництва технологічних комплексів, машин та обладнання для агропромислового комплексу" на 1998-2005 р.р. (постанова Кабінету Міністрів України від 30 березня 1998 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НЕЧУТЛИВИХ ДО СИЛ ВАГИ НЕКЛАСИЧНИХ АВТОБАЛАНСИРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок