Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Правові засади доходів і видатків місцевих бюджетів в Україні

Правові засади доходів і видатків місцевих бюджетів в Україні

Назва:
Правові засади доходів і видатків місцевих бюджетів в Україні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,21 KB
Завантажень:
479
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
 
ПЕРОЩУК ЗОРИНА ІВАНІВНА
УДК 347.73 : 336.121
 
Правові засади доходів і видатків
місцевих бюджетів в Україні
12.00.07 – адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
Автореферат на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ - 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному університеті внутрішніх справ, Міністерства внутрішніх справ України
Науковий керівник кандидат юридичних наук, доцент
Кузьменко Олена Анатоліївна,
Київський національний університет внутрішніх справ, докторант
Офіційні опоненти:
доктор юридичних наук, професор
Пришва Надія Юріївна,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
професор кафедри конституційного та адміністративного права
кандидат юридичних наук
Доля Людмила Миколаївна,
Державний науково-дослідний інститут МВС України,
начальник 2-го науково-дослідного відділу науково-дослідної лабораторії проблем правового забезпечення діяльності органів внутрішніх справ
Захист відбудеться “18” червня 2008 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.007.03 у Київському національному університеті внутрішніх справ за адресою: 03035, м.Київ, пл. Солом’янська, 1
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету внутрішніх справ (03035, м.Київ, пл. Солом’янська, 1)
Автореферат розіслано “___” травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.В. Лошицький


Загальна Характеритстика роботи
Актуальність теми. З утворенням нової суверенної держави, зміною економічної основи в Україні, наданням широких повноважень органам місцевого самоврядування змінюється фінансова система, а разом з нею великі зміни відбуваються у фінансово-правовому регулюванні грошових відносин, що виникають у процесі фінансової діяльності. Формується нова національна правова система. Перед державою стоять важливі соціально-економічні проблеми, вирішення яких пов’язано із забезпеченням макроекономічної стабільності та економічного зростання, підвищенням ефективності та якості надання послуг населенню.
В цьому контексті все більшого значення набуває питання використання бюджету як найбільш дієвого інструменту управління економікою та фінансового забезпечення діяльності державних, місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування при здійсненні покладених на них Конституцією та законами України функцій.
Забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку країни можливе за умови функціонування самодостатніх місцевих бюджетів, проведення активної державної політики щодо підтримки регіонів через регулювання міжбюджетних відносин, механізмів фінансового вирівнювання та зміцнення фінансової основи місцевого самоврядування.
На цьому поприщі посилюється значення доходів та видатків бюджету взагалі, та доходів і видатків місцевих бюджетів на здійснення органами місцевого самоврядування власних та делегованих повноважень зокрема. Пояснюється це тим, що держава бере на себе функцію перерозподілу фінансових ресурсів держави через бюджетну систему для забезпечення спеціальних програм, соціальних гарантій населенню, фінансування соціально-культурної сфери тощо.
Сьогодні в Україні питання, пов’язані з формуванням місцевих бюджетів, набули великої актуальності та вимагають теоретичного переосмислення і практичного дослідження місця і ролі бюджету в фінансовій системі держави.
Теоретичним підґрунтям дослідження є наукові здобутки зокрема таких вітчизняних і зарубіжних учених – юристів, як Л.К. Воронової, О.Ю. Грачової, О.Б. Заверухи, О.А. Кузьменко, М.П. Кучерявенка, О.А. Музики, О.П. Орлюк, П.С. Пацурківського, О.Г. Пауля, Н.Ю. Пришви, Л.А. Савченко, С.Д. Ципкіна; учених – економістів: С.А. Буковинського, О.Д. Василика, Н.М. Дєєвої, Т.І. Єфименко, О.П. Кириленко, В.І. Кравченка, О.Я. Лилик, І.О. Луніної, В.М. Опаріна, Н.А. Ширкевич, О.О. Чечуліної, С.І. Юрія та інших дослідників місцевих фінансів, міжбюджетних відносин та місцевого самоврядування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Правові засади доходів і видатків місцевих бюджетів в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок