Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ ПОТУЖНОСТІ АВАРІЙНОЇ БРОНІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ

МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ ПОТУЖНОСТІ АВАРІЙНОЇ БРОНІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ

Назва:
МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ ПОТУЖНОСТІ АВАРІЙНОЇ БРОНІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,10 KB
Завантажень:
61
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РУХЛОВ Артем Володимирович
УДК 621.311:622.012.2
МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ ПОТУЖНОСТІ АВАРІЙНОЇ БРОНІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ
Спеціальність 05.09.03 – Електротехнічні комплекси та системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі систем електропостачання (м. Дніпропетровськ).
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор
РАЗУМНИЙ Юрій Тимофійович, професор кафедри систем електропостачання Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
МНУХІН Анатолій Григорович, заступник директора Державного Макіївського науково-дослідного інституту з безпеки робіт у гірничий промисловості (МакНДІ) Міністерства палива та енергетики України;
кандидат технічних наук, професор
ПОЛЯКОВ Микола Георгійович, професор кафедри електротехніки та метрології Національного гірничого університету (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа | Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра гірничої електротехніки і автоматики ім. Р.М. Лейбова.
Захист відбудеться 12 травня 2005 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .080.07 Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19, корпус , ауд. 1/102
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (49027, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19)
Автореферат розісланий 2 квітня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд. техн. наук, доцент А.А. Колб


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Використання кам'яного вугілля як основного виду палива для теплоелектростанцій перетворює вугільні шахти фактично на одну з провідних ланок всієї паливно-енергетичної промисловості України. Проте їх стійка робота залежить як від забезпечення електроенергією цих підприємств в умовах нормального функціонування, так і при обмеженнях електропостачання, вірогідність появи яких існує та підтверджується природними катаклізмами і подіями, пов'язаними з людським чинником.
Діючими в Україні "Правилами користування електричною енергією" при розгляді взаємовідносин енергопостачальної організації і споживача передбачаються умови забезпечення електроенергією останнього при аварійних режимах в енергосистемі. Для таких умов в Україні розроблена "Інструкція про порядок складання акту екологічної, аварійної (АБ) і технологічної броні електропостачання споживачів", який укладається кожним підприємством з енергопостачальною організацією. Проте аналіз самих Актів для вугільних шахт свідчить про некоректне визначення електроприймачів (ЕП) АБ і її потужності, що при тривалому обмеженні електропостачання може привести до неможливості шахтою видобувати вугілля навіть при поновленні електропостачання в повному обсязі внаслідок втрати працездатності гідрофікованого кріплення видобувних комплексів із-за процесів його взаємодії з гірничим масивом. В теж час АБ не є гарантією безперебійного електропостачання споживачів навіть при її узгодженому рівні, оскільки при сучасному стані електричних мереж енергосистема не завжди в змозі забезпечити навіть необхідний мінімум навантаження. Тому дослідження в області режимів роботи і електроспоживання вугільних шахт на період обмеження електропостачання до рівня АБ і розробка методів мінімізації і коректного визначення її потужності є актуальними.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Науково-дослідні роботи по обґрунтуванню рівня АБ електропостачання вугільних шахт і складу її ЕП проводилися в рамках науково-дослідної держбюджетної теми: "Дослідження та техніко-економічне обґрунтування заходів по підвищенню ефективності систем електропостачання підприємств" (№ держреєстрації 0101U005755).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ ПОТУЖНОСТІ АВАРІЙНОЇ БРОНІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок