Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМЕТРИЧНІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЦІНОЮ БУДІВЕЛЬНОГО КОНТРАКТУ

ЕКОНОМЕТРИЧНІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЦІНОЮ БУДІВЕЛЬНОГО КОНТРАКТУ

Назва:
ЕКОНОМЕТРИЧНІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЦІНОЮ БУДІВЕЛЬНОГО КОНТРАКТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,79 KB
Завантажень:
276
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Євдоченко Олександр Миколайович
УДК 69.003:330.322.214+330.131.7
ЕКОНОМЕТРИЧНІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСНОВИ
УПРАВЛІННЯ ЦІНОЮ
БУДІВЕЛЬНОГО КОНТРАКТУ
Спеціальність: 08.07.03. – Економіка будівництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі організації і управління будівництвом Київського національного університету будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Федоренко Валентин Григорович,
завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості Міністерства праці та соціальної політики, м. Київ.
Офіційні опоненти: - доктор економічних наук, професор
Бондаренко Євген Валентинович,
президент ЗАТ “Укракадемінвестбуд”, м. Київ
- кандидат економічних наук, доцент,
Закорко Олена Павлівна
проректор з навчально-методичної роботи Державного інституту управління та економіки водних ресурсів, м. Київ.
Провідна установа:
Придніпровська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться 07.12.2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: м. Київ – 03680, Повітрофлотський пр., 31, Київській національний університет будівництва і архітектури.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці КНУБА за адресою:
м. Київ – 03680, Повітрофлотський пр., 31, Київській національний університет будівництва і архітектури.
Автореферат розісланий 04.11.2005р.
Вчений секретар Погорельцев В.М.
спеціалізованої вченої ради
Д.26.056.03 к.е.н., доцент
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. При переході держави до ринкової економіки різко зріс інтерес до методів управління будівництвом в умовах ринку. Системний підхід в управлінні будівництвом є один з провідних сучасних напрямків у вирішенні численних задач без якого у країнах з розвиненою економікою зведення об’єктів не є раціональним.
При переході будівельних організацій до ринкових умов господарювання виникли передумови для досліджень, актуальність яких полягає в науковому обґрунтуванні методики вияву впливу економічних та організаційних факторів, а також в удосконалені методів організаційної підготовки будівництва, заснованих на принципах системного підходу в економіці та організації будівельного виробництва.
На даний час існують численні наукові і практичні розробки в галузі системи управління ціною будівельних контрактів. Розрахунок ціни на будівельний контракт, оптимальний як для інвестора ,так і для підрядника, гальмується тим, що існуючі методичні та програмні розробки, складені іноземними фахівцями, які не враховують українське законодавство та вимоги вітчизняного ринку, а у існуючих вітчизняних методиках відсутній проектний підхід. Тому, виникає необхідність у вдосконаленні методології економічного управління ціною будівельного проекту, що дозволяє інвестору ефективно вкладати кошти та контролювати будівельні контракти.
Отже, актуальність даної роботи визначається потребою створення цілісного методологічного інструменту управління ціною будівельного контракту, який призначений, в єдиній алгоритмічній системі, встановити раціональні для цілей інвестора та інших провідних учасників інвестиційного процесу часові, вартісні та організаційні умови управління ціною та реалізації будівельного контракту.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні результати дисертаційної роботи спрямовані на реалізацію постанов Кабінету Міністрів України від 10.11.2000р. №1685 “Про визначення вартості будівництва” і від 11.04.2002р. №463 “Про порядок затвердження інвестиційних програм і проектів будівництва та проведення комплексної державної експертизи”, а також рішень Державного комітету будівництва України, що регулюють процес реформування управління, організації, ціноутворення і взаємин у будівництві та програми інвестування житлового будівництва Київської державної адміністрації “Житло - 2010” (затверджено 10.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ЕКОНОМЕТРИЧНІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЦІНОЮ БУДІВЕЛЬНОГО КОНТРАКТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок