Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,84 KB
Завантажень:
445
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
САВРУК Олександр Йосипович
УДК 331.6
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ
ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ
ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.03.02 -
Економіко-математичне моделювання
Автореферат дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата економічних наук
КИЇВ – 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформаційного менеджменту Київського національного економічного університету Міністерства освіти України.
Науковий керівник | Кандидат економічних наук, доцент
Галіцин Володимир Костянтинович, Київський національний економічний університет Міністерства освіти України, зав. кафедри інформаційного менеджменту
Офіційні опоненти | Доктор економічних наук, професор Суслов Олег Павлович, Науково-дослідний економічний інститут Мінекономіки України, головний науковий співробітник відділу проблем економіки галузей ПЕК і енергозбереження
Доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Бреславцев Олександр Володимирович, Інститут економіки промисловості Національної академії наук України, завідувач сектора відділу проблем ефективного використання виробничого потенціалу
Провідна установа | Одеський державний економічний університет Міністерства освіти України, кафедра обчислювальної техніки та інформаційних систем в економіці
Захист відбудеться “ 10 ” вересня 1999р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 у Київському національному економічному університеті за адресою: 252057, м.Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 214.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: м.Київ, проспект Перемоги 54/1.
Автореферат розісланий “ 30 “ липня 1999р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради
Кандидат технічних наук, професор О.Д.Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Економічна криза в Україні продовжується. Спад виробництва не зупиняється, більшість підприємств не працюють чи працюють з економічно неприпустимим недовантаженням. Та все ж таки у цих умовах деякі підприємства та об’єднання налагодили виробництво і вийшли на ринок, отримують прибуток, стійко розвиваються. Для створення умов стабільного функціонування та розвитку підприємств, галузей та всієї економіки необхідна реструктуризація (перебудова) відповідно до принципів ринкової економіки, що прийшли на зміну жорстко централізованому плануванню, адміністративному управлінню та розподілу, які довели свою неспроможність подальшого розвитку.
Реструктуризація на підприємстві починається з чіткого визначення його місії, яка не може бути визначеною без відповідної організації служби маркетингу та результатів проведення маркетингових досліджень. Без цього також не може бути визначена номенклатура продукції, що випускається, її об’єм, якісні характеристики, прогнозована ціна, ринки збуту.
Реструктуризація економіки в цілому, галузей та окремих підприємств ускладнюється тією обставиною, що цей підхід є новим у вітчизняній економічній теорії та практиці. У вітчизняній літературі ця тема висвітлена недостатньо.
Складність вирішення задач реструктуризації, а також труднощі її деталізації на кожному конкретному підприємстві і обумовлюють високу актуальність теми дисертаційного дослідження.
Цьому питанню присвячені праці О.Алимова, В.Бєсєдіна, В.Гейця, Є.Голубкова, М.Горшкова, Є.Іванова, Ф.Клоцвага, І.Лукінова, В.Науменко, Б.Панасюка, Ю.Пахомова, О.Суслова, М.Якубовського, R.Askoff, A.Chandler, M.Hammer, I.Champy та ін. Разом з тим ряд питань цього наукового напряму залишаються невирішеними. Зокрема, недостатньо уваги приділено питанням можливостей застосування методів економіко-математичного моделювання і використання прогресивних інформаційних технологій, оцінки і управління ефективністю реструктуризації підприємства, застосування експертних систем для аналізу ринкових умов.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана у відповідності з планом науково-дослідних робіт кафедри інформаційного менеджменту Київського національного економічного університету з теми "Розробка теоретичних та прикладних аспектів інформаційного менеджменту” (реєстраційний номер 0197И005365).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок