Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОРЕКЦІЯ ГОМЕОСТАЗУ, ПРОФІЛАКТИКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ТЕРАПІЇ УСКЛАДНЕНЬ ЧЕРЕЗВЕЗІКАЛЬНОЇ ПРОСТАТЕКТОМІЇ У ХВОРИХ НА ДОБРОЯКІСНУ ГІПЕРПЛАЗІЮ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ

КОРЕКЦІЯ ГОМЕОСТАЗУ, ПРОФІЛАКТИКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ТЕРАПІЇ УСКЛАДНЕНЬ ЧЕРЕЗВЕЗІКАЛЬНОЇ ПРОСТАТЕКТОМІЇ У ХВОРИХ НА ДОБРОЯКІСНУ ГІПЕРПЛАЗІЮ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ

Назва:
КОРЕКЦІЯ ГОМЕОСТАЗУ, ПРОФІЛАКТИКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ТЕРАПІЇ УСКЛАДНЕНЬ ЧЕРЕЗВЕЗІКАЛЬНОЇ ПРОСТАТЕКТОМІЇ У ХВОРИХ НА ДОБРОЯКІСНУ ГІПЕРПЛАЗІЮ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,45 KB
Завантажень:
369
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ІНСТИТУТ УРОЛОГІЇ АМН УКРАЇНИ
Ва’ель Хуссейн Абдельмажид Аль Аламі
УДК: 616.65-007.61-006.55-098.87
-031:611.621]06:616-0089]]-084-085
КОРЕКЦІЯ ГОМЕОСТАЗУ, ПРОФІЛАКТИКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ТЕРАПІЇ УСКЛАДНЕНЬ ЧЕРЕЗВЕЗІКАЛЬНОЇ ПРОСТАТЕКТОМІЇ У ХВОРИХ НА ДОБРОЯКІСНУ ГІПЕРПЛАЗІЮ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ
14.01.06 – урологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступення
кандидата медичних наук
Київ-2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькому державному медичному університеті МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Бачурін Віктор Іванович,
Запорізький державний медичний університет
МОЗ України, завідувач кафедри урології.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Клименко Іван Олександрович,
Інститут урології АМН України, завідувач відділу онкоурології;
доктор медичних наук, професор Пепенін Володимир Розумнікович,
Луганський державний медичний університет МОЗ України,
професор кафедри хірургії та урології.
Провідна установа:
Донецький державний медичний університет ім. М. Горького МОЗ України, кафедра факультетської хірургії та урології, м. Донецьк.
Захист відбудеться “21” березня 2006 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.615.01 при Інституті урології АМН України за адресою:
04053, м. Київ, вул Ю. Коцюбинського, 9а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту урології АМН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Ю.Коцюбинського, 9а.
Автореферат розісланий 17.02.2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
ст. н. співробітник, канд. мед. наук Старцева Л. М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В зв’язку з постарінням населення, доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ) за частотою виходить практично на одне з провідних місць серед захворювань сечостатевої системи поступаючись лише запальним процесам.
Особливістю гіперплазії передміхурової залози є те, що вона виникає у чоловіків працездатного віку, а “основні” симптоми у вигляді ніктурії, дизурії аж до гострої затримки сечі проявляються в 60- річному віці.
За статистичними даними ДГПЗ спостерігається у 20%-40% випадків у чоловіків віком 40-60 років і досягає 90 % у чоловіків віком 80-90 років (Люлько А.В. з спів. 1997). Однак при мікроскопічному дослідженні вогнища гіперплазії передміхурової залози зустрічаються в чотири рази частіше.
Епідеміологічні дослідження показали, що на 100000 чоловіків ДГПЗ зустрічається в 300-450 випадках (Пасєчніков С.П., Сайдакова Н.О., 2004). На сьогодні в Україні офіційно зареєстровано понад 300 тисяч чоловіків з ДГПЗ.
Якщо враховувати, що у чоловіків похилого віку є, як правило, ряд супутніх захворювань з боку серцево-судинної, дихальної систем, нирок, шлунково-кишкового тракту, то зрозуміло, чому при лікуванні пацієнтів виникають значні труднощі (Вагнер Е.А. з спів. 1998).
Радикальним методом лікування ДГПЗ був і залишається оперативний. Слід відзначити, що оперативне втручання може бути тільки тоді успішною, коли воно проводиться в умовах нормальної функції серцево-судинної та дихальної систем, відновлених водно-електролітному обміні, функції гепатобіліарної системи.
На сьогодні, як відомо, змінилася структура оперативних втручань при ДГПЗ (Возианов А.Ф., Пасечников С.П. ,1998). Так, трансуретральна резекція (ТУР) зараз визнана “золотим стандартом” і її застосування набуває все більшого поширення. Разом з тим, не втратила своєї цінності і відкрита аденомектомія. Для неї є чіткі показання – розмір залози 80 см3 і більше, гематурія, конкременти сечового міхура, великі розміри ДГПЗ, наявність явно вираженої інфекції, двобічний уретерогідронефроз (при внутрішньоміхурному інтровезікальному рості аденоми).
Проте, навіть у разі дотримування їх, проблема розвитку у хворих ускладнень залишається актуальною, на що вказує більшість авторів. Кожен з них констатує факт ускладнення (кровотеча, інфекція, стріктура тощо). Однак, пояснень стосовно ролі порушення гомеостазу в процесі виникнення ускладнень, інвалідізації або летальних випадків недостатньо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КОРЕКЦІЯ ГОМЕОСТАЗУ, ПРОФІЛАКТИКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ТЕРАПІЇ УСКЛАДНЕНЬ ЧЕРЕЗВЕЗІКАЛЬНОЇ ПРОСТАТЕКТОМІЇ У ХВОРИХ НА ДОБРОЯКІСНУ ГІПЕРПЛАЗІЮ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок