Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ДОХОДІВ ПО КАПІТАЛУ ІНСТИТУЦІЙНИХ ІНВЕСТОРІВ

ФОРМУВАННЯ ДОХОДІВ ПО КАПІТАЛУ ІНСТИТУЦІЙНИХ ІНВЕСТОРІВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ДОХОДІВ ПО КАПІТАЛУ ІНСТИТУЦІЙНИХ ІНВЕСТОРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,15 KB
Завантажень:
161
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДЖУСОВ Олексій Анатолійович
УДК 330.143.001.2:336.714(043)
ФОРМУВАННЯ ДОХОДІВ ПО КАПІТАЛУ
ІНСТИТУЦІЙНИХ ІНВЕСТОРІВ
Спеціальність 08.01.01 – економічна теорія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Гуманітарному університеті „Запорізький інститут державного та муніципального управління”.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Сазонець Ігор Леонідович,
Дніпропетровський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, завідувач кафедри фінансів.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Садиков Мурат Абдикасович,
Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва Міністерства аграрної політики України, завідувач кафедри економічної теорії;
кандидат економічних наук, доцент
Мартиненко Володимир Федорович,
Національна академія державного управління при Президентові України Міністерства освіти і науки України (м. Київ), доцент кафедри економічної теорії та історії економіки.
Провідна установа – Харківський національний університет ім.
М.В. Каразіна Міністерства освіти і науки України (м. Харків), кафедра економічної теорії.
Захист відбудеться “11” березня 2005 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.804.01 у Дніпропетровському державному аграрному університеті за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25, ауд. 342.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25.
Автореферат розісланий “ 09” лютого 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Миронова Р.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У процесі розвитку фінансової системи України перед вітчизняною економічною наукою постають складні теоретичні та практичні завдання, які потребують негайного вирішення. Одне з них – це створення та розвиток великих інвестиційних структур, які могли б сприяти розв’язанню таких глобальних проблем, як забезпечення життєздатності нової трирівневої системи пенсійного забезпечення, створення реально діючої страхової індустрії, захист заощаджень інвесторів та ряду інших. Важливим питанням, яке потребує рішення для успішного здійснення вищенаведених економічних програм є вивчення закономірностей та створення механізму формування доходів по капіталу інституційних інвесторів. Інвестування у високонадійні зарубіжні фондові активи є вагомим фактором, який сприяє формуванню доходів на інвестований капітал та диверсифікує діяльність інституційних інвесторів. Проблема здійснення інвестування капіталу за кордон є новою для нашої країни. Ця задача позначилася тільки з прийняттям Законів України „Про інститути спільного інвестування” у березні 2001 р. та „Про недержавне пенсійне забезпечення” в липні 2003 р., в яких йдеться про можливість інвестування частини активів вітчизняних інституційних інвесторів на зарубіжних фінансових ринках.
Новизною проблеми пояснюється невелика кількість наукових досліджень, присвячених інвестуванню за кордон. Серед російських авторів, які займаються цією проблемою, слід назвати І.О. Закаряна, В.В. Дарагана, М.В. Чекулаєва, А.А. Ерліх, П.П. Кравченка; інвестуванню на російському ринку цінних паперів присвячено фундаментальну наукову працю В.В. Твардовського та С.В. Паршикова. У нашій країні найбільш відомі роботи Е.Л. Наймана, А.М. Кутиркіна, С.В. Богачова та І.Л. Сазонця с групою колег.
Таким чином, стає очевидною необхідність багатосторонніх теоретичних досліджень та практичного вивчення проблеми формування доходів по капіталу інституційних інвесторів. Актуальність проблеми, недостатнє її теоретичне і практичне дослідження та висвітлення в економічній літературі обумовили вибір теми дисертації.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукові результати, теоретичні положення й висновки дослідження здійснено у межах наукових тем Гуманітарного університету “Запорізький інститут державного та муніципального управління”: “Планування, прогнозування та державне регулювання мікро- та макроекономічних процесів” (номер держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ДОХОДІВ ПО КАПІТАЛУ ІНСТИТУЦІЙНИХ ІНВЕСТОРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок