Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ В РЕГІОНІ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ В РЕГІОНІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ В РЕГІОНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,24 KB
Завантажень:
49
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ уКРАЇНИ
Дніпропетровський національний університет
Дєєва Надія Миколаївна
УДК 351.84
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ В РЕГІОНІ
Спеціальність 08.02.03 – організація управління, планування і регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському національному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | кандидат технічних наук (економіка промисловості)
Гришкін Вадим Олегович, Дніпропетровський національний університет, доцент кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Галушко Ольга Сергієвна, Національна гірнича академія України (м. Дніпропетровськ), завідувач кафедри економічного аналізу і фінансів
Кандидат економічних наук
Колешня Лідія Галактіонівна, Науково-дослідний інститут праці і зайнятості населення Мінпраці та соціальної політики України і НАН України (м. Київ), завідувач сектора.
Провідна організація: Східноукраїнський національний університет (м. Луганськ), кафедра менеджменту
Захист відбудеться “11” червня 2002 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .051.03 у Дніпропетровському національному університеті Міністерства освіти України за адресою: 49050, м. Дніпропетровськ, вул. Наукова, 13, ауд. 521.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Дніпропетровського національного університету за адресою: 49050, м. Дніпропетровськ, вул. Козакова, 8.
Автореферат розісланий “10” травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К 08.051.03 А.К. Василевський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний період розвитку України характеризується прагненням досягти глибоких і якісних перетворень економіки та її соціальної переорієнтації і посилити вплив бюджетної політики на вирішення визначальних завдань стратегії економічного і соціального розвитку держави. Не виникає сумнівів і не віднайдено альтернатив створенню на базі непрогресивної соціально-економічної формації, що лише декларувала загальний добробут, підвалин принципово відмінного типу ведення господарства зі всебічно розвиненою, динамічною економікою ринкової форми, яка б дійсно працювала на споживача і задовольняла тим самим як суспільство, так і окремого індивіда.
Критерієм прогресивності зрушень у перехідній економіці є динаміка добробуту, тобто сукупності умов життя населення. За міжнародними стандартами Україна належить до держав з високим ступенем нерівності населення за доходами та споживанням. Позитивні результати економічних реформ за останні роки не дають підстав говорити про кардинальні зрушення у забезпеченні соціального захисту населення.
Відсутність очевидних та вагомих для науки і практики результатів соціальних перетворень виступає, передусім, свідченням недостатньо обґрунтованої стратегії і тактики її проведення. На наслідках соціального характеру позначилися і нестача уваги, і недостатнє усвідомлення наукового підходу до механізму здійснення та пріоритетності трансформаційних потоків. Економічна наука певною мірою виявилася непідготовленою до підпорядкування матеріально-речових аспектів розвитку соціальним та до пошуку адекватних стану суспільства компенсаційних і упереджуючих рішень. Проте це не означає повної відсутності наукової бази побудови соціальної держави. Людина як суб’єкт і об’єкт економіки вперше була поставлена в центр теоретичної концепції соціально спрямованої ринкової економіки німецькими вченими В.Ойкеном, В.Рьопке, Х.Лампертом, Л.Ерхардом. Набуті напрямки економічної думки щодо проблем соціально-ринкових перетворень дістали подальший розвиток у загальнотеоретичному плані в наукових працях вітчизняних вчених з початком переходу до ринкового господарства після розпаду СРСР, а саме А.Гальчинського, В.Гейця, А.Гриценко, В.Голікова, С.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ В РЕГІОНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок