Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТРАНСФОРМАЦІЯ ФУНКЦІЙ УПРАВЛІННЯ В АПК ЗА РИНКОВИХ УМОВ

ТРАНСФОРМАЦІЯ ФУНКЦІЙ УПРАВЛІННЯ В АПК ЗА РИНКОВИХ УМОВ

Назва:
ТРАНСФОРМАЦІЯ ФУНКЦІЙ УПРАВЛІННЯ В АПК ЗА РИНКОВИХ УМОВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,23 KB
Завантажень:
151
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Гречаний Володимир Миколайович
УДК 388.24:631.14:339.564 (477)
ТРАНСФОРМАЦІЯ ФУНКЦІЙ УПРАВЛІННЯ
В АПК ЗА РИНКОВИХ УМОВ
08.06.01 - економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України
Завадський Йосип Станіславович,
Національний аграрний університет,
завідувач кафедри менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Заїнчковський Анатолій Олександрович,
Національний університет харчових технологій,
завідувач кафедри економіки і фінансів
кандидат економічних наук, доцент
Дубовик Світлана Григорівна,
Сумський національний аграрний університет, завідувач кафедри менеджменту в галузях АПК
Провідна установа - Сумський державний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра управління, м.Суми
Захист відбудеться „20“ грудня 2002 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.01 в Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м.Київ-41, вул. Героїв Оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м.Київ-41, вул. Героїв Оборони, 13, навчальний корпус 4, к.41.
Автореферат розісланий „19 “ жовтня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Балановська Т.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід до ринкових відносин охопив усі галузі народного господарства, наклав свій відбиток і на аграрний сектор економіки. Невдачі в здійсненні ринкових реформ негативно позначилися на результатах господарювання абсолютної більшості товаровиробників. У 2000 році обсяг виробництва валової продукції сільського господарства порівняно з 1990 роком знизився на 46,7%, збитковими були 35% підприємств та організацій аграрного сектора економіки України. Незадовільні показники стану агропромислового виробництва стали результатом непродуманої політики щодо неодноразової реорганізації сільського господарства, строків і темпів організаційних змін у сільському господарстві і сферах його обслуговування, подрібнення, перерозподілу державної і колективної власності часто в інтересах обмеженого числа людей, скорочення кредитних субсидій і дотацій на споживчі ціни, самоусунення державних органів від контролю за складними соціально-економічними процесами, що відбуваються на селі.
Побудова ефективного ринкового механізму господарювання в АПК вимагає зміни акцентів і пріоритетів в управлінській діяльності, удосконалення поділу праці у сфері управління на всіх рівнях ієрархічної системи й надання їй функціональної спрямованості, що врешті повинно сприяти підвищенню професійного рівня управління економікою, зростанню ефективності й конкурентоспроможності підприємств.
Проблеми поділу праці у сфері управління й вивчення факторів, що визначають побудову раціональних організаційних структур і формування ефективних систем управління стали предметом дослідження багатьох зарубіжних і вітчизняних учених: В.Г.Афанас’єва, Г.І.Будилкіна, В.П.Галушко, В.Г.Галанця, О.Д.Гудзинського, Б.Гурнея, Г.Емерсона, Й.С.Завадського, А.О.Заїнчковського, Л.Д.Залевського, Б.Мільнера, І.Ф.Піскуненка, П.Т.Саблука, Г.Черча, О.Шелдона, В.В.Юрчишина та інших. У той же час багато сторін структурно-функціональної організації сучасного менеджменту залишаються нерозкритими й маловиявленими. Виходячи з об’єктивних умов трансформації відносин власності в сільському господарстві, ці питання мають особливу актуальність. Функціональний підхід до удосконалення управлінських процесів є закономірним з огляду на те, що задоволення суспільно обумовлених потреб здійснюється шляхом виконання відповідних функцій в процесі підприємницької діяльності.
Усе це обумовило вибір теми дисертаційної роботи та її структурну побудову.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТРАНСФОРМАЦІЯ ФУНКЦІЙ УПРАВЛІННЯ В АПК ЗА РИНКОВИХ УМОВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок