Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ТЕЛЕРЕКЛАМИ В УКРАЇНІ (комунікативний аспект)

ЕФЕКТИВНІСТЬ ТЕЛЕРЕКЛАМИ В УКРАЇНІ (комунікативний аспект)

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ТЕЛЕРЕКЛАМИ В УКРАЇНІ (комунікативний аспект)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,80 KB
Завантажень:
130
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Інститут журналістики
ШМИГА Юлія Іванівна
УДК: 070: [659.148: 316.774] (477)
ЕФЕКТИВНІСТЬ ТЕЛЕРЕКЛАМИ В УКРАЇНІ
(комунікативний аспект)
Спеціальність 10.01.08 – журналістика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата філологічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі організації масовоінформаційної діяльності Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник: доктор філологічних наук, професор
Іванов Валерій Феліксович,
Інститут журналістики Київського національного
університету імені Тараса Шевченка,
завідувач кафедри організації масовоінформаційної діяльності
Офіційні опоненти: доктор філологічних наук, професор
Мелещенко Олександр Костянтинович,
Інститут журналістики Київського національного
університету імені Тараса Шевченка,
завідувач кафедри міжнародної журналістики
кандидат політичних наук, доцент
Джига Тетяна Василівна,
Національна академія державного управління
при Президентові України,
доцент кафедри інформаційної політики
Провідна установа: Національний університет
“Києво-Могилянська академія”
Захист відбудеться “ 10 ” квітня 2006 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.34 Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1, Інститут журналістики.
Із дисертацією можна ознайомитися у Науковій бібліотеці імені М.О.Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58.
Автореферат розіслано “ 10 ” березня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор філологічних наук Н.М.Сидоренко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Телереклама за роки незалежності в Україні пройшла шлях від засилля перекладних зарубіжних текстів до повноцінної індустрії вітчизняного бізнесу. Ринок української телереклами постійно розширюється та вдосконалюється, збільшується питома вага національного рекламного телепродукту, помітно зростає професійний, технічний та технологічний рівень телереклами. Однак це не призводить до помітного підвищення ефективності реклами взагалі, комунікативної зокрема, що обумовлено недостатньою увагою до комунікативних аспектів телереклами, потреб вітчизняного споживача, недостатнім дослідженням культурних, соціальних, особистісних, психологічних факторів, які мають вплив на поведінку аудиторії. Таким чином, подальше вдосконалення телереклами залежить від підвищення її комунікативної ефективності. Оптимізації, покращення рівня телереклами можна досягти лише в процесі досконалого вивчення її можливостей.
Актуальність дослідження зумовлена постійним зростанням рекламного ринку в Україні. Інтенсивний розвиток телерекламної комунікації є потужним інструментом продажу товарів та послуг, а також засобом активного економічного та технологічного вдосконалення, розвитку телеканалів і визначає обличчя сучасного вітчизняного телебачення. Телереклама має численну аудиторію, характеризується високим ступенем привернення уваги. До того ж вона не тільки впливає на збут товарів та послуг, але й стає важливим джерелом формування ціннісних настанов, особливо для молодих громадян України, “продає” ідеї та принципи, ціннісно-нормативні орієнтири, варіанти вирішення повсякденних життєвих проблем. Інакше кажучи, має неабияке соціокультурне значення для суспільства. Тому назріла необхідність виокремлення проблеми ефективності телереклами в Україні, її комунікативного впливу на аудиторію.
Незважаючи на те, що майже всі дослідники та практики реклами розглядають питання її ефективності, воно залишається малодослідженим. Це стосується як економічної, так і комунікативної ефективності. Проблеми ефективності реклами досліджуються не тільки в рекламознавстві, а й в суміжних науках: економіці, соціології, психології тощо. Журналістикознавство зорієнтоване передусім на вивченням реклами як форми масової комунікації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ТЕЛЕРЕКЛАМИ В УКРАЇНІ (комунікативний аспект)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок