Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГЕОЛОГІЯ ТА ПОШУКОВІ КРИТЕРІЇ ЗОЛОТОРУДНОЇ МІНЕРАЛІЗАЦІЇ МААБІР-ГАБАРСЬКОГО РАЙОНУ, ЙЕМЕН (На прикладі родовища Медден)

ГЕОЛОГІЯ ТА ПОШУКОВІ КРИТЕРІЇ ЗОЛОТОРУДНОЇ МІНЕРАЛІЗАЦІЇ МААБІР-ГАБАРСЬКОГО РАЙОНУ, ЙЕМЕН (На прикладі родовища Медден)

Назва:
ГЕОЛОГІЯ ТА ПОШУКОВІ КРИТЕРІЇ ЗОЛОТОРУДНОЇ МІНЕРАЛІЗАЦІЇ МААБІР-ГАБАРСЬКОГО РАЙОНУ, ЙЕМЕН (На прикладі родовища Медден)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,27 KB
Завантажень:
366
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки україни
Національна гірнича академія України
Мохсен
Наела Мохамед
УДК 553.411(434)
ГЕОЛОГІЯ ТА ПОШУКОВІ КРИТЕРІЇ ЗОЛОТОРУДНОЇ МІНЕРАЛІЗАЦІЇ
МААБІР-ГАБАРСЬКОГО РАЙОНУ, ЙЕМЕН
(На прикладі родовища Медден)
Спеціальність 04.00.11 - Геологія металевих і неметалевих корисних копалин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
геологічних наук
Дніпропетровськ – 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі мінералогії, кристалографії та родовищ корисних копалин Криворізького технічного університету, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат геолого-мінералогічних наук, профе-сор Легедза Василь Якович, Криворізький технічний універси-тет, професор кафедри мінералогії, кристало-гра-фії та родовищ корисних копалин, Міністерство освіти і науки України.
Офіційні опоненти: доктор геологічних наук, доцент, Орлінська Ольга Вікторівна, завідуюча кафедри загальної та структурної геології Національної гірничої академії України, Міністерство освіти і науки України (м.Дніпропет-ровськ);
кандидат геолого-мінералогічних наук, старший науковий співробітник, Плотников Олександр Володимирович, завідувач лабораторії структурної геології і картування родовищ Державного Науково-дослідного гірничорудного інституту, Державний комітет промислової політики Міністерства економіки України (м.Кривий Ріг).
Провідна установа – Донецький державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра корисних копалин і екологічної геології.
Захист відбудеться “ 06 ” жовтня 2000 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої ради Д 08.080.05 в Національній гірничій академії України (49027, м.Дніпропетровськ, пр.К.Маркса, 19).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці НГА України за адресою: 49027, м.Дніпропетровськ, пр.К.Маркса, 19.
Автореферат розісланий “ 5 ” вересня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради Д 08.080.05,
кандидат геолого-
мінералогічних наук, доцент Лозовий А.Л.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Однією з головних задач, які стоять перед Департаментом геології Йемена, є задача розширення мінерально-сировинної бази країни. До недавнього часу питання геологічної будови території Йемена, пошуків та розвідки родовищ корисних копалин, а також експлуатація останніх вирішувалися при допомозі спеціалістів інших країн, у тому числі і країн СНД. При цьому практично всі геологічні дослідження були направлені на виявлення родовищ здебільше шляхом застосування геофізичних і геохімічних методів пошуків без глибокого вивчення геологічної будови територій.
На сьогоднішній день в країні відкрито цілу низку родовищ корисних копалин і золота зокрема, проте відсутні чіткі уявлення про перспективи регіону на пошуки нових родовищ, а також науково обґрунтовані прогнозні побудови, без чого не можна не тільки говорити про розширення мінерально-сировинної бази, але і планувати розвиток виробництва та економіки. В зв’язку з цим, дана робота – актуальна в плані розробки критеріїв та ознак пошуків промислових концентрацій золота медденского типу в межах Маабір-Габарского району, який за загально геологічними особливостями співставляється з родовищем Медден. Передбачаєть-ся, що отримані результати дозволять науково обґрунтувати потенціально рудоносні території з промисловим золотим зруденінням.
Другий аспект актуальності роботи полягає в необхідності уточнення геологічної будови території Маабір-Габарського району шляхом застосування єдиних методів досліджень, що дозволить узагальнити фактичний матеріал, отриманий попередниками і створити в майбутньому єдину геологічну основу для прогнозних побудов.
Дисертаційна робота виконувалась у відповідності з програмою наукових робіт Департаменту геології Йемена, та за координаційним планом Міносвіти України №35 “Дослідження та науковий прогноз закономірностей розміщення і формування родовищ корисних копалин України”.
Мета дослідження полягає в всебічному вивченні промислової золоторудної мінералізації родовища Медден, розробці на базі отриманих результатів прогнозно-пошукових ознак і критеріїв, уточненні геологічної побудови Маабір-Габарського району Йемена та встановленні в його межах потенціально перспективних на виявлення промислового зруденіння золота ділянок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 



Реферат на тему: ГЕОЛОГІЯ ТА ПОШУКОВІ КРИТЕРІЇ ЗОЛОТОРУДНОЇ МІНЕРАЛІЗАЦІЇ МААБІР-ГАБАРСЬКОГО РАЙОНУ, ЙЕМЕН (На прикладі родовища Медден)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок