Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ ЛЕГКОАТЛЕТОК-БАГАТОБОРОК У ПЕРЕДЗМАГАЛЬНОМУ МЕЗОЦИКЛІ

ТЕХНОЛОГІЯ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ ЛЕГКОАТЛЕТОК-БАГАТОБОРОК У ПЕРЕДЗМАГАЛЬНОМУ МЕЗОЦИКЛІ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ ЛЕГКОАТЛЕТОК-БАГАТОБОРОК У ПЕРЕДЗМАГАЛЬНОМУ МЕЗОЦИКЛІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,09 KB
Завантажень:
145
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
Мудрик Жанна Станіславівна
УДК 796.42.093.61
ТЕХНОЛОГІЯ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ ЛЕГКОАТЛЕТОК-БАГАТОБОРОК
У ПЕРЕДЗМАГАЛЬНОМУ МЕЗОЦИКЛІ
24.00.01 - олімпійський і професійний спорт
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Львів – 2001


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Волинському державному університеті імені Лесі Українки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор біологічних наук, професор
Завацький Віктор Іванович,
Рівненський  економіко-гуманітарний  інститут, проректор з наукової роботи;
 
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Максименко  Георгій  Миколайович, Луганський державний педагогічний університет імені Тараса Шевченка, декан факультету фізичного виховання;
кандидат педагогічних наук, доцент
Линець  Михайло  Михайлович,
Львівський державний інститут фізичної культури, завідувач  кафедри  олімпійського  та  професійного спорту.
Провідна установа: Харківська державна академія фізичної культури, кафедра олімпійського і професійного спорту, Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України,  м. Харків.
Захист  відбудеться   грудня   року   о   год.  на  засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.829.01 Львівського державного інституту фізичної культури (м. Львів, вул. Костюшка, 11).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного інституту фізичної культури (м. Львів, вул. Костюшка, ).
Автореферат розіслано 26 листопада 2001 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради О.М. Вацеба
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Сучасна теорія спортивного тренування трактує тренувальний процес як цілеспрямоване регулювання життєдіяльності людини (А.Н.Макаров,1987; А.А.Ушаков,1982, Л.Я.Максимов, , Н.А.Ушаков, 1996).
Спрямування спорту на досягнення максимальних результатів скеровує мету тренувального процесу до переведення організму спортсмена з вихідного в новий функціональний стан (В.В.Волков,1974; В.П.Попов, 1982; В.П.Филин, 1983).
Багатоваріантний характер взаємозв’язку різних компонентів структури спеціальної підготовленості, практична неопрацьованість питань взаємного впливу різних сторін підготовленості та їх значимості в загальній структурі спеціальної підготовленості істотно знижує ефективність планування та управління тренувальним процесом спортсменів (В.В. Кузнецов, Г.П. Семенов, Б.Н. Шустин, ).
Особливої актуальності набуває ця проблема, коли йдеться про такий складний вид спорту, як семиборство, яке характеризується періодичністю взаємозв’язків між видами, у середині окремих видів та різним внеском компонентів спеціальної підготовленості в загальний спортивний результат.
Відомо, що успішний виступ, великою мірою, залежить від того, наскільки оптимальний стан підготовленості спортсмена відповідає моменту змагань. Готовність формується в тренувальному процесі, який передує змаганням. Надійність змагальної діяльності тісно пов’язана з тренувальним процесом у передзмагальному мезоциклі етапу безпосередньої передзмагальної підготовки. Найменш вивченими, незважаючи на надзвичайну актуальність, є структура і зміст передзмагальних мезоциклівФ.О.Куду, ; Г.М. Максименко, ; Л.П. Матвєєв, ; В.Н. Платонов, ).
Дослідження останніх років показали, що залежно від змісту і структури передзмагальної підготовки результат легкоатлета у головних змаганнях сезону може коливатися в досить значних межах (Г.М. Максименко,1992). Досвід спортивної практики засвідчує, що неправильна побудова тренувальних занять у період підготовки до змагань може звести нанівець результати тривалої праці спортсмена. Навпаки, раціональна побудова тренувального процесу в цей проміжок часу може сприяти підвищенню спортивних досягнень спортсмена.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ ЛЕГКОАТЛЕТОК-БАГАТОБОРОК У ПЕРЕДЗМАГАЛЬНОМУ МЕЗОЦИКЛІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок